Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a megbotránkoztató a...

Mi a megbotránkoztató a Borkai videójában?

Figyelt kérdés
Lehet fiatal vagyok, de én inkább irigykedek rá.
2019. okt. 7. 12:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%

Sok a naiv ember. Nagyon sok férfi k_urvázik. Valaki az útszéléről, van, aki otthon dolgozó átlagos (vagy átlag alatti) nőkhöz jár, van aki drágább lányokhoz.

Nyilván kellemetlen, egy közszereplőtől nem ezt várja az ember. Kéne valami erkölcsi példamutatás.

A hétköznapi, nem közszereplő esetén csak a feleség fog kiakadni, ha kiderül. Már ha kiakad, mert ismerek olyat bőven, akit nem érdekel, hogy mit csinál a férje.

De közszereplőnél, hír, botrány lesz belőle.

2019. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
68%
A kokó és a jacht.
2019. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%

11: Azért remélem tudod, hogy az ügyet 6 millió Ft-os Eu-s támogatás kiosztásával is hírbe hozták meg egyéb hasonló korrupciós ügyekkel amikről a szerző állítása szerint folyamatosan szivárogtat tovább.


Itt közel sem csak arról van szó amit írsz.

2019. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ő egy nagyváros első embere példamutató és tisztességes életet kellene élni neki, ehhez képest fetreng az erkölcsi mocsokban, és ami megdöbbentő a családja nemtalálja ezt felháborítónak.

Az a család is egy erkölcsi nulla lehet.

2019. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

13: Igen, elolvastam az egészet. Tudom, hogy sok helyen működnek így a dolgok. Hogy ebből konkrétan mi igaz, nem tudom. Bárki írhat bármit. Én nem esem abba a hibába, hogy azért, mert valami le van írva a neten, tutira igaz.

És azt is naivság gondolni, hogy csak Borkai, csak Fideszesek. Szerintem minden oldalon vannak bőven ilyen figurák. Elég csak a másik kokós videóra gondolni.

Megbotránkoztató, mert elítélem a lopást, a drogozást, a prostitúció minden formáját. De nem fogom habzó szájjal a Fideszt szidni (mint ahogy mást sem szidtam a másik videó kapcsán) mert ez nem oldal függő, nem pozíció függő, nem anyagi helyzet függő. Nagyon-nagyon sok ilyen ember van. A saját szintén műveli nyilván mindenki a kis ügyeskedéseit, ebben van különbség.

2019. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem is kell. Minnél tovább maradnak szó nélkül, annál nagyobb lesz a gáz. Szerintem a nagy leleplezés szombaton lesz, hogy idejük se legyen reagálni.
2019. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
81%

Aha csak nem mindegy, hogy a kis ügyeskedéssel hazaviszek 3 tollat az irodából vagy milliókat, milliárdokat teszek offshore számlára.

Amit a fidesz művel, ilyen mértékű lopásra, csalásra még nem volt példa. Szégyentelenül hazudnak-pl migránsok elcsalják a választásokat, eu-s pénzeket nyúlnak le, közben az országunk leépül teljesen. És hiába véded őket, jó pár éve csak ők férnek hozzá a jóhoz és ezt ki is használják minden szinten. Olyan törvényeket hoznak, ami mindezt még törvényes szintre is emeli, így az adó elveszti közpénz jellegét. Nosza, védjed őket. Én meg remélem egyszer csak borul a bili és vége lesz ennek. Okos emberek megmondták, hogy fideszen belül fog elindulni a bomlás, mert kívülről ezt már nem lehet felszámolni. És most valami elkezdődött. Egyszer minden véget ér.

2019. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

16: Mit kell még leleplezni?

És mit lehetne rá reagálni?

2019. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%

"Mi a megbotránkoztató a Borkai videójában?"

A korrupció!

És mi a korrupció! Az a "buli" amiből kimaradunk!

2019. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

Az undorító képmutatás megbotránkoztató


Miközben az ország rohad, nincs orvos, nincs tanár, az egészségügy széthullik, a devizásokat kilakoltatják, a medianbér kb 140 ezer, Orbán meg olyanokat nyilatkozik hogy "a jég hátán is megélő fiatalokat kell nevelni" aközben ők a nép pénzéből kokainoznak és k..váznak. Ami különösen mocskossá teszi az egészet, az az hogy keresztény-családközpontú mazat kennek az egészre.

2019. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!