Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként nem értem, mi a...

Ellenzékiként nem értem, mi a baj ezzel a tervezettel. Tehát, mi a gond?

Figyelt kérdés

[link]


Az aluljárók állapota tarthatatlan, átlagember nem akar húgytócsákat kerülgetni.

A hajléktalanok kb. 90%-a tehet a hajléktalanságáról.

Miért is kellene az embereknek tűrnie az undorító, gyomorforgató bűzt azért, mert pár lecsúszott ember igénytelenné teszi az aluljárókat?


2019. szept. 10. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak éjszakára kellene megoldani. Nap közben is elzavarhatnák őket a rendőrök.

Engem nem érdekel, hogyan oldják meg, csak ne kelljen "ezek" között közlekedni.

2019. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Semmi, az ég egy adta világon, a szegényeket is ki lehet kergetni a városból, akkor az a probléma sem látszódik, sőt tiltsuk ki Budapestről a meleget is, meg van oldva a globális fölmelegedés! Sok a galambszar, nosza galambok menjenek a Tiszántúlra vagy Somogyba mindegy is, akkora nagy ország csak ők tehetnek róla, hogy Budapesten szarnak. Tiltsuk ki azokat is.


Szerinted ez mind hülyeség, mert nem a problémát kezeli csak látszatmegoldás?

Akkor érted mi a baj a "tervezettel".

2019. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ott a hajléktalanok a kisebbik gond. Mikor kezdenek végre valamit Budapest vezetői az állandóan kötekedő kisebbségiekkel? Az egy dolog, hogy az állomások környékén is cseszegtik az embert (2-3-4 fős csoportokban), de az aluljárókban meg főleg. Ezzel mikor lesz foglalkozva?
2019. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

A gond azzal van, hogy a problémákat meg kell oldani, nem a szőnyeg alá seperni!

Bőven sok pénzt szórunk fölösleges dolgokra, kormányinfó, stadionok, ha csak 0.5%. belőle erre a kérdésre fordítanának, máris jobb lenne a helyzet.


- Normális hajléktalan melegedők, ahol napi legalább egyszer enni tudnak.

- Legalább 1 2x2 m2. barakk amit be tudnak zárni, aludni és tisztálkodni tudnának.

- Közmunka program


Így talán esélye is lenne kilépni a gettóból annak aki ki akar, aki meg nem az fogadja el hogy ha hajléktalanként akar élni, akkor ott kell lennie a neki kiadott barakkban.

A jelenlegi hajléktalan szállókban 1 szobában alszanak mindannyian, egymást kirabolják, nappal nem tartózkodhatnak ott, stb.

2019. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ellenzéki vagy, nem kötelező, hogy mindennel legyen bajod, nem?


Bár én még más fajta emberekkel szemben is fellépnék:

-A kéregetők ellen. Aki nem budapesti, nem ismeri azt a helyzetet, amikor 200 méteren (!) már a harmadik ember jön oda hozzád, hogy "három hete nem ettem, és 10 beteg gyerekem van". (Vagy némelyik kreatívabb kamu dumákkal jön, pl. egy szimpatikus úriembert hónapokon át láttam benzinre pénzt gyűjteni, hogy az állítólag várandós feleségével haza tudjanak jutni.) Mondjuk őszintén szólva engem a krisnások is bosszantanak, amikor nagyon le akarnak szólítani, és elállják az utadat.

-A kötekedők, akikről előttem is szóltak. Legutóbbi (de egyébként hétköznapi) eset: Adott egy szimpatikus úriember, aki a nőket k.rvázza, bokszolni akar fiúkkal (beleértve az óvodástól a nagypapáig), több embernél kilátásba helyezi, hogy megöli...

2019. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Hogy őszinte legyek, engem az ott alvó hajléktalanok zavarnak a legkevésbé. A szemtelen kéregetők (nem mind, de sok ilyen is van), a hamis parfümöt árulók, zsebtolvajok például jobban zavarnak. Azzal hogy lezárod az aluljárót, még nem oldod meg a problémát. Valódi megoldásnak jobban örülnék.


"A hajléktalanok kb. 90%-a tehet a hajléktalanságáról."

Ezt a kisujjadból szoptad ki?

2019. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!