Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kerül elő megint a...

Mikor kerül elő megint a devizahitelesek ügye?

Figyelt kérdés
Na meg Pócs János, akiről egy hülyéskedés miatt állították hogy náci. Meg a többi marhaság ami ilyenkor előszokott jönni választás előtt. Annyira hiányolom már. Hiányolom, hogy azok sírjanak hogy a kormány nem törli el a hiteleket, akik bele vittek a hitelbe. Mert ha a hitelt eltörlik, akkor azt is amire költötték. Nem de? Nem az embereknek kell ezt megfizetni, hanem azoknak akiknek akkor nem áltak az útkába mikor terjedt. Majd Gyurcsány megfizeti. Meg Medgyessy. És így van ez mindennél amely elő fog jönni és hianyolom!

2019. szept. 7. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Minden devizahitelest megsegített a Fidesz. És a CSOK hiteleseket is meg fogja, azokat is el fogja engedni a francba.

Ennél jobb kormányt hol találsz?

2019. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. A devizahitel azért terjedt el, mert a CSOK-hoz hasonló hitelt Medgyessy meg Gyuribácsika eltörőlte!
2019. szept. 7. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A devizahiteleket az imádott pártod vezette be, Pócs tettéből pedig országos botrány lett volna egy nyugati kultúrállamban és az lett volna a legelső, hogy lemond az országgyűlési képviselői mandátumáról. Bár tudom, hogy egy t.hó parasztnak hiába magyarázom, mert ahonnan te jöttél, ott teljesen normális macskák seggébe petárdát dugdosni és embereket megalázni.
2019. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A devizahitel azért vezették be mert harmonizálták a jogszabályokat az EU-val. De a kutya sem vette igénybe, a CSOK-hoz hasonló kedvezményes hitelek miatt. Amit aztán Medgyessy meg Gyurcsány törölt el, és az embereket a devizahitelezésbe terelte bele. 2003-tól kezdett jobban elterjedni. Aztán ennek a Fidesz szabott gátat, azzal hogy eltörölte, és megkönyítette hogy a törlesztőrészlet ne nőljön tovább. Most legalább megvan a hiteleseknek, hogy mikor jár le a hitelük, mikor fogják végre kifizetni és nem nő tovább! Ez Európai szinten is példás megoldás.
2019. szept. 7. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, ki az a Pócsmegyer, de kívülállóként úgy látom elköltött már az állam párszáz milliárdot erre.

Szerintem többet nem kellene.

2019. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyébként nem zavarnak a devizahitelek, mivel a piacgazdaságban hiszek. Ha valakinek annyi esze volt, hogy felvette, akkor fizesse ki. Ennyi erővel én is rinyálhatnék, hogy nekem az állam mikor fogja kifizetni azt a pénzt, amitől akkor estem el, amikor én nem vettem fel hitelt? Vagy azt a pénzt mikor kapom meg, amit az adómból a devizahitelesekre költöttek?
2019. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
amikor elszáll az infláció és/vagy az alapkamat, ami megnyomja a mostani hitelek kamatát, ami meg feltolja kiváltott hitelek törlesztőjét az égbe.
2019. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezért nem piszkálják az alapkamatot (általában). De korántsem az égig emelkedik hanem csak valamennyit, és csak egy ideig.
2019. szept. 7. 14:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezért is nincs olyan nagy alaokamat, mint amikor be akarták vezetni az Eurót. Ez a többi hitelt is drágítja, szóval nem csak a devizásoknak. De ők se maradnak ki. Dehát nem kell ezt tultolni ennyi.
2019. szept. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!