Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy hazánkban...

Miért van az, hogy hazánkban a rohadó kórházak senkit nem érdekelnek, de egy plakát miatt a fél ország háborog?

Figyelt kérdés
ennyire korlátolt a magyar?
2019. aug. 7. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A magyarnak az a lényeg, hogy minden legyen úgy, mint régenvót.

Márpedig, a kórházak régen is rohadtak (tehát ezzel nincs baj), de búzák nemvótak (ezért most se legyenek!).

Remélem, most már világos. Szóval igen, korlátoltak.

2019. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Persze, hogy korlátoltak. A magyar köztudottan az egyik legnagyobb genetikai hulladék.

Nagy örömömre néhány éven belül külföldre költözünk, ahol a családdal olyan életszínvonalon lehet élni átlagmunkával, amiről a proli magyar csak álmodik.

2019. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Aki nem klinikán van kezelve annak lőttek...
2019. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Kerdeztem több fideszest is a témaban mert én sem értem,meg mindenkinek van/volt idős anyja apja nagyszülei. Ugyanazt válaszolták-Nem tervezem hogy beteg leszek. Te is mi a fa szt aggódsz,beteg akarsz lenni?-

Most ilyen szintü mély sötétségre mit lehet mondani?

2019. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!