Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van itt köztünk titkosügynök?

Van itt köztünk titkosügynök?

Figyelt kérdés
Nehéz munka? Mennyit keresel? Hányszor mentetted meg a világot? Van esélyem rá (12/L), hogy én is az legyek? Komolyan érdekel, sok szexi férfival ismerkedhetnék meg, tök jó cuccaim lennének, szép kocsik meg minden :D
2010. júl. 4. 17:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, én azt mondom, jó úton idultál el. Nem ikszelted be a nicknév megjelenítését, tehát az inkognitó OK.
2010. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Én meg a Mikulás vagyok,virgáccsal.
2010. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
szerintem magyarországon nincs is olyan. és ha az is lehetnél, csak jó sokára, nem úgy van, mint a kim possible-ben, meg a született kémekben XD és nincs titkosügynök-képző főiskola,szóval aki azt akarja,hogy legyen kémje, az az ismerőseiből szerez
2010. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

:D Istenem, ezt a kérdést olvasd vissza majd 16+ évesen, hugyozásig röhögöd magad saját magadon.

Speciális felszerelések vannak, de nem hinném, hogy alapfeltétel, hogy szexinek kell lennie egy titkos ügynöknek. Sőt, pont, hogy átlagosnak, jelentéktelennek kell kinéznie, mert akkor kevésbé figyelemfelkeltő. Egy csendes, köpcös, kopaszodó 50 éves senkit sem érdekel, ellenben egy 30 éves magas, borostás, megfogó kisugárzású emberrel. Ez nem az Én a kém,a Kémjátszma, meg mittomén milyen filmek vannak még.

2010. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Porszívó ügynök is számít, ha csak titokban csinálom?
2010. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz te a porszívóval titokban? O.o :P XD
2010. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

még hogy magyarországon nincs ?

tudod te ebbben az országban mennyire nagyon működik az elhárítás, a kémlkedés és a titkosügynökösködés úgymond hétköznapiasan ? na pont ezért működik jól, mert látod senki el nem hinné azt se h létezik ilyen

2010. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Itt elvégzed a fősulit :


[link]


Aztán jelentkezel ide (illetve a jogutódjához, mert a weboldal szerint éppen átalakulnak):


[link]

2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok.A fedőnevem "Rotációs kapa"
2010. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

12/L vétel: jelentkezz, jelentkezz!!!


Itt Sasszem beszél! Ma pontban 15 óra 00 perckor tekints ki az ablakodból 3 óránál, ott látsz majd egy szürke kocsit. Abban ül a megfigyelőnk, aki épp elhelyezi a fába épített titkos széfünkbe az írísz-leolvasóval ellátott tavalyi adóbevallásom.

Abban találni fogsz egy 16 nyelvű aktát arról, hányszor mentettem meg tavaly a világot ( elég szűkös év volt, csupán 36-szor, na meg ott volt az a probléma azzal az orosz-olasz titkos szövetségi rendszerrel, akik megpróbálták inaktiválni a föld ózonpajzsát, tudod. Na, ott van még a tavalyi fizetésem nettó végösszege, valami 21 jegyű szám.

Ha elment a kocsi, álcázd magad és menj oda észrevétlenül a fához, nyomd meg a legkiállóbb gyökeret, ezzel elküldöd a központnak az adóbevallásom.

Kösz!

Vétel vége!

2010. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!