Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU miert nem vágja ki a...

Az EU miert nem vágja ki a briteket marcius 29én?

Figyelt kérdés

Sejtettem hogy végül nem lépnek ki es az EU sem küldi el őket. Talán a nagytőke es a hatalmi, politikai nyereség vagy miatt nem lépnek érdemben?


Már reg le kellett volna lépniük ha erről beszéltek ket éven keresztül es egy szerencsetlen fecnit nem voltak képesek aláírni !


2019. márc. 9. 14:20
 1/7 Legális Technocol ***** válasza:
Az EU haszonélvezője annak, hogy a britek még tagok maradnak. A francia, holland, flamand halászhajók például szabadon garázdálkodhatnak a brit vizeken, gyógyszert, autót, építőanyagot is szabadon exportálhatnak oda, s a londoni bankrendszer előnyei is tovább maradnak élvezhetőek az EU-s országok számára.
2019. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagy britannia európa második legnagyobb gazdasága. Szerinted jó volna egy ilyentől elvágnia magát az EU nak?
2019. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az EU-nak több esze van, mint neked, ezért elöször gondolkodnak!
2019. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Lemaradtam valamiről? Továbbra is március 29. a céldátum. Legfeljebb lesz még egy kétévés halasztás, de egyelőre erről se esett szó.
2019. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt csak angliai robot rabszolgák valaszolnak, olyan nincs akinek tartása is van ?
2019. márc. 9. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Tán anglofóbiád van, kérdező?
2019. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Tartás =/= politika. És mivel neked 8 általános tudásod van ezen a téren (is), így a véleményed irreleváns.
2019. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!