Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban a nyugati...

Németországban a nyugati tartományokban élők többnyire lenézik a volt NDK területén élőket?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
nem
2018. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
De.
2018. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Azok mindenkit lenéznek aki nem közülük való.
2018. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ezt csak egyes idióták terjesztik, akiket ugyan lenéznek, de NEM azért, mert volt NDK-ok, hanem mert nincsenek normális értelmi szinten.
2018. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A kérdésből süt a tipikus magyar gyk-s gondolkodás. Nem élet az élet ha nem utálhatunk valakit. El sem lehet képzelni, hogy vannak olyan emberek akik nem igy gondolkodnak.
2018. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Több mint egy évig éltem NY németországban (északon is és délen is), soha nem tapasztaltam, hogy lenézően beszéltek volna a volt NDK területén élő németekről.


Inkább kicsit olyan a helyzet, mint NY és K Magyarország között. Nyilván egy más világ, de néhány hülye kivételével egyik sem nézi le a másikat.

2018. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

ma 10:20-es: ezt csak olyan valaki állít(hat)ja, aki VAGY soha nem éle Némnetországban, VAGY annyira primitív, hogy AZÉRT nézik le az értelmesebb emberek.

Én 25 éve élek itt, még SOHA nem volt semmiféle problémám abból, hogy nem ÉPPEN OLYAN német vagyok, mint akivel éppen beszélek vagy együtt dolgozom, SOHA nem nézett le senki, ÉPPEN ELLENKEZÖLEG, igen elismert személy vagyok a németek körében IS.

Persze nem mosogatok, hanem mérnökként dolgozm és emellett is igen sokoldalú érdeklödésem van.

2018. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azért néznek le. A mérnököket meg a hasonló ingyenélőket nem nagyon szeretik.
2018. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

"A mérnököket meg a hasonló ingyenélőket nem nagyon szeretik."


Elég kevés eszed van, ha ezt komolyan gondolod!

Láthatólag fogalmad sincs, "mire jó" egy mérnök és mi lenne mérnökök nélkül a világban!

Többek közt - hogy csak egy pélat mondjak - nem tudnál ide írni, mert nem lenne számítógéped/okostelefonod, nem lenne internet - szóval mérnökök nélkül eléggé le lennél maradva.

2018. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Az semmi. Az északiak lenézik a délieket, a svábok a bajorokat, a bajorok mindenkit, a hamburgiak a berlinieket és vica versa, és még lehetne sorolni.
2018. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!