Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Judith...

Mi a véleményetek Judith Sargentiniről?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Egy már bukott, kiégett valaki (maga is migrnás), aki visszavonul, de még utoljára akart alkotni valami "nagyot."
2018. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

#1. Miért lenne "luvnya"?


Tipikus magyar mentalitás, aki nem ért egyet velünk az "luvnya", agymosott, libsi..


Egyáltalán nem is értem minek lovagoltok annyit ezen a témán, nem lesz semmi lényeges következménye, csak figyelmeztették az Orbánékat az unió alapértékeire.


Áprilisban azzal jöttetek, "Ennyire savanyú a szőlő?" most meg ti nem bírtok elviselni egy kritikát.

2018. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Itt nem szargentini a főbűnös. Ha nem ő, akkor egy másik libsi írja meg ezt a "jelentést". De mindent elmond róluk, ahogy megtapsolták magukat a szégyentelenek. Így még a fidesz sem ünnepelteti magát itthon.
2018. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Alapvetően azt nem értem, hogy mi köze a magyar helyzethez? Én is voltam hollandiában és bizony ott sem olyan jó a helyzet, mint, ahogy azt itt el akarják hitetni a világgal. Ott is vannak a jelenlegi országvezetéssel szembehelyezkedő törvényes csoportosulások és ezt a nőt nem is igazán szeretik a helyi kormányban. Elismerem azt is, hogy van baj itthon bőven. A kormányzati korrupció, cenzúra, bíróságok és a rendőrség tönkretètele, de ugyanilyen gondok vannak európa összes országában és mègse ítélik el őket az ep-ben. A németeknél pl a média nem beszèlhet a migránsok által elkövetett bűnökről, ezzel eltüntetve a növekvő “migránsbűnözést”. Nem beszélhetnek a no go zónákról, ahovà a francia taxis nem ment és óva intett attól, hogy mi arra menjünk. Mindegyik európai tagállamnak van bőven baja és vaj a füle mögött, amit a többi tagállam szivesen megmondana, hogy hogy kéne megoldani. Mindezt persze úgy, hogy a saját gondjaikatsem tudják megfelelően kezelni és emiatt hiteltelenek. Nem vagyok se fidesz se semmilyen szavazó, az én értékrendem szerint nincs olyan párt, akiben meg tudnék bízni, de ez a szargentíni egy gyökér. Nem kezdek bele a sorosozásba, mert nincs értelme, de a jelentés tartalmazza azt is, hogy a Pécsi tudományegyetem és az Elte jogi kara is, mint az ország meghatározó felsőoktatási intézményei, akik szintén elégedettlenek stb-stb. Ez pl nettó hazugság. Mindkèt intézmény nyilatkozatot adott ki, hogy nem nyilatkoztak és nem beszéltek a szargentínivel. Számomra ez a nő egy buta libsi bábú. Rohadjon el a szarkeveresével ott, ahol van.
2018. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szántóvető ***** válasza:
ugyanaz mint Viktor Kozlovról,semmi különös.
2018. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem írnunk kéne egy jelentést nekünk is a Svéd, német, francia helyzetről. Ha már demokrácia van..
2018. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Főállásban másfél év alatt összeizzadt egy szűk 70 oldalas irományt, ami tele van tárgyi tévedésekkel, és kritika nélküli egyoldalú tájékozódásból táplálkozik. Én diplomamunkának nem mertem volna beadni ilyesmit, őt megtapsolják érte. És még egyszer mondom, ezért ő pénzt kap. Lennék a helyében.

Egyébként csúnya és kellemtelen nőszemély, a diszkóban nem hívnám meg egy keserűre. Mást nem tudok róla.

2018. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Ő csak egy hang a sok közül.


Egy másik kérdésre adott válaszban már leírtam:


A nemzetközi közvélemény és a döntéshozók is észrevették, hogy Magyarországon több vonatkozásban súlyosan sérült a jogállamiság, jelenleg nem felelünk meg az európai normáknak (ha ma vizsgálnák akkor nem vennének fel minket az EU-ba.):



1. Az Európai Parlamentben még a Fidesz pártcsaládjába tartozók is látják ezt, sokan közülük is a fidesz ellen szavaztak (tehát nem valamiféle balliberális összeesküvésről van szó).



2. Az Európai Néppártban kizárásra javasolták a Fideszt.



3. Az ENSZ felvette Magyarországot az emberi jogokat sértő országok kétes dicsőségű listájára, mert a magyar hatóságok zaklatják az ENSZ-szel együttműködő emberjogi szervezeteket.



4. Az Amnesty International és a Helsinki Bizottság is jelezte, hogy gond van Magyarországon a jogállamisággal és a demokráciával.



5. A világ tudományos akadémiái tiltakoztak a Magyar Kormány döntései ellen amellyel veszélyeztetik a kutatás szabadságát és függetlenségét Magyarországon.



6. Ferenc pápa nem nevezte ugyan meg Magyarországot, de állásfoglalásaiban határozottan elítéli azt amit a Fidesz képvisel.


7. Magyarország nem akar csatlakozni az Európai Ügyészséghez, mert a fidesz fél tőlük mint ördög a tömjénfüsttől, és nem ok nélkül. Nyilván lebuknának, nem lehetne tovább a zavarosban halászni.

2018. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

"Tipikus magyar mentalitás, aki nem ért egyet velünk az "luvnya", agymosott, libsi.."


Miért talán nem az? [link]

2018. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Nemtetszést ki lehet fejezni a posztján valahogy?

Szerintem süt róla a butaság, olyan birka képe van, de néha sunyin ravasz a tekintete.

Borzasztóan ellenszenves, a hideg kiráz tőle.

2018. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!