Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már megint Párizsban késelnek...

Már megint Párizsban késelnek a muszlimok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 23. 11:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
??? Én még mindig nem látom, hogy hol van leírva, hogy csak idegenek ellen lehet elkövetni.
2018. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%

"Én még mindig nem látom, hogy hol van leírva, hogy csak idegenek ellen lehet elkövetni."


Magyarországon sok családon belüli gyilkosság történik de egyszer sem hallottam hogy ezeket terrorcselekményként kezelték volna.

2018. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%
Elolvastad a cikket is? Ne zavarjon amúgy hogy itthon is napi szinten késelnek. Persze mint tudjuk, ha Franciaországban késelnek az migránsterrorizmus, ha Magyarországon akkor az sajnálatos eset. Aham...
2018. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nem Allah akbaroztak és nem vállalta magára az ISIS.

Ez az oka.

2018. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%
Az ISIS mindent magára vállal csak hogy beszéljenek róla. Még a Las Vegasi lövöldözést is, pedig az elkövető egy helyi fehér férfi volt.
2018. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
74%

"Persze mint tudjuk, ha Franciaországban késelnek az migránsterrorizmus, ha Magyarországon akkor az sajnálatos eset."


Újabban azt mondják Magyarországon csak a cigányok késelnek, gyilkolnak és erőszakolnak :)

2018. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
82%

#24


Ha én leszúrlak és közben azt kiabálom h Allahu Akbar, az ISIS meg azt mondja "na ezek is mi voltunk ;)" - mert miért ne mondaná azt? nekik ez kapóra jön, h az emberek azt higgyék, milyen hatalmasak, befolyásosak és milyen messzire elér a kezük... - akkor az terrorcselekmény? :D Ne nevettess már. Használd már azt a borsónyi agyadat, mielőtt hülyeségeket kezdesz el beszélni.

2018. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Tudod te egyáltalán, mit jelent az az Allahu Akbar? Isten a leghatalmassab. Más nyelveken szerintem katolikus, református templomokban napi szinten elhangzik. Ejnye, ezek is titkon terroristák!
2018. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
22%

Na jah, a templomban.

Ilyen tényeket nyugodtan mellőzz, hogy késelt a pali.

Egyébként meg Magyarországon cigányokra jellemző a késelés, hiába vergődtök.

2018. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nyugodtan mellőzz olyan tényeket, hogy nincs olyan ország a világon, ahol ilyen nem fordul elő. De ha Dél-Amerikában történik, ott is biztos mocskos terroristák és cigányok az elkövetők.
2018. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!