Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire nehéz megszerezni a...

Mennyire nehéz megszerezni a Román állampolgárságot?

Figyelt kérdés

Tervezek kiköltözni Romániába, mert ott magasabb fizetésre számíthatok, biztosabb megélhetésre. Hosszútávra tervezek, mert az egészségügy és az oktatás terén is fényévekkel megelőzik magyarországot.

Komoly válaszokat szeretnék. Köszönöm.


2018. aug. 8. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Román külügyminisztérium.
2018. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Ne tedd kérlek, Románia tele van libsikkel, meg európa cigányai. Albániából.

Magadtól eldobnád a nagyszerű kiváltságot, hogy Orbán Viktor a miniszterelnök Urad?

2018. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

'a nagyszerű kiváltságot, hogy Orbán Viktor a miniszterelnök Urad?'


Na azzal aztán sokat ér :)

2018. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kívülről kell tudni a nemzeti himnuszt, a numa numa je-t.
2018. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Komoly válaszokat szeretnék. "


Akkor valami konolyabb kérdést tegyél fel! :)))

2018. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérlek szerezd meg, élj ott boldogan a kedvenc országodban és haggyá a kérdéseiddel.
2018. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Írsz egy emailt a hatóságoknak ékes román nyelven és megkérdezed.


Gondolom ott kell melózni, lakni x évig, akkor legvizsgázol állampolgári ismeretekből és gratulálnak.


Felhívsz egy firmát, amelyik tetszik és melózni akarsz náluk, majd eligazítanak. Én pl. cseh munkavállaló vagyok, ott 10 év kell, aztán vizsga. Én nem lakom ott, nem leszek állampolgár, de van kolléga aki készül rá, le kell vizsgáznia csehül az egész történelemből meg minden - nem könnyű.


Csak kínaiaknak sikerül.

2018. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ingyen osztogatják a határon.
2018. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hosszútávra tervezek, mert az egészségügy és az oktatás terén is fényévekkel megelőzik magyarországot."


Románia kb 20 éven belül összeomlik, olyan szinten csökken a lakosság. Csak gondoltam, szólok.

Mellesleg ott kell élned minimum 4 évet egy huzamban, és igényelheted az állampolgárságot.

2018. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!