Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez egy kiváló érv a liberális...

Ez egy kiváló érv a liberális oktatási rendszer ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy a többi hasonló gondolkodású egyednél, láthatólag ennél is csúszik a kuplung.

A példa egy kiváló érv a liberális oktatási rendszer ellen.



A másik probléma,hogy az ilyen bevándorlóbarát egyedek nem foglalkoznak mással, csak a migránsokkal, nem veszik észre magukat.Nem veszik észre,hogy tevékenységükkel tönkreteszik mások életterét, még ha a sajátjukat teszik tönkre, az senkit nem érdekel, de,hogy másokét az nem tűrhető.

Jelen esetben, mások nyaralását tette tönkre ez a példány.


"Svéd egyetemista"

Ez maximum gender alapszakon tanul, normális reál szakon nem állná meg a helyét.



Persze, lehetséges,hogy nem az oktatás,hanem a tömény mennyiségű liberális bevándorlóbarát propaganda hatására ment el az esze.



#svéd #liberalizmus #multikulturalizmus #migráció #migránsbarát #bevándorlóbarát
2018. aug. 5. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

"Van erre jó szó: hazaáruló. Abból is a legostobább fajta, mert még saját magát is kisemmizné és tönkretenné."


Igen hazaáruló vagyok, fajáruló és bármikor odadobnám a nemzetem egy lyukas garasért mert liberális vagyok. A 7# voltam.

2018. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

*11

Te nem liberális vagy, hanem kötöznivaló bolond. Csodálom, hogy még nem vittek be a gumiszobába :P

2018. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

"Ez maximum gender alapszakon tanul, normális reál szakon nem állná meg a helyét."

A lényeg, hogy a hozzád hasonló agymosott fideszes majmok nagyon okosak, és mindent IS tudnak a világról.

2019. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy most volt a bírósági ítélet. Börtönbe akarták zárni de végül megúszta egy potom pénzbírsággal.
2019. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!