Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy áll a migrant Calaisnál?

Hogy áll a migrant Calaisnál?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szarul. Mostanában nem járok a pudingosokhoz, de Dunquerke környékére igen. Brüsszel után már nem szabad éjjel kamionnal megállni. A francia oldalon Lille után is zárva vannak a parkolók. Meg szoktunk fordulni és úgy megállni, de a beduin sem hülye. És most már nemcsak bemásznak a kocsiba, de agresszívek is, nemrég is megszúrtak egy sofőrt.
2018. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem belgán át megyek. Párizsi rakodás. Ez a szúrás mikor volt, súlyos? Aktuálisat végülis akkor nem tudsz? Csüt este v péntek reggeli hajózás közt választhatok.
2018. aug. 1. 16:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt hogy a parkeszok zárva vannak magamtól is tudom. Havi minimum egyszer átjárok, nem húsz éve voltam. Transmarckban szoktam kiállni ha nagyon gáz a helyzet. Ott van kutyás meg elektromos kerítés.

Az aktuális rajzás érdekelne, ha van arra most valaki. Én még Gye fizukapunál dekkolok. Nemtom ismered e, biztonsági parkoló Nancy mellett.

2018. aug. 1. 16:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy itt a gyakori azzal van teli, hogy a tv rádió napi 24 órában migránshíreket nyomat. Ennek ellenére ha bármit kérdezel nulla hasznos információt kapsz. Rádióban néhány kósza hír hogy megfogdostak pár fraulient Berlinben. Neten hiába keresel rá kb ugyanez. Nulla hír az aktuális helyzetről. Erről a szúrásról is most hallok először, részvétem a családjának, vagy túlélte akkor neki.


Hány ember életét vagy testi épségét meg lehetne óvni, ha csak azt tudnád mikor ne menj be.


Ennek ellenére sokak szerint teli van migránsinfóval a tv. Ide miért nem írják be amit tudnak? Nem minden embernek van tvje.

2018. aug. 1. 17:21
 5/7 A kérdező kommentje:

Megkérem azon kedves személyeket, akik szerint mindenhonnan migránshíradó folyik, szíveskedjenek összeszámolni a kérdésre adott hasznos válaszokat, melyekből ténylegesen információt lehet szerezni az aktuális helyzetről.


Akinek sikerül nullánál nagyobb számot beírnia, annak száz ezer magyar forint pénzjutalmat ajánlok fel, melyet augusztus 10.-én banki átutalással teljesítek. Köszönöm szépen.

2018. aug. 1. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan éve, fél éve volt az a szúrás. Sajnos (?) odaát nem voltam három éve, de Dunquerke - be járunk.


Mondjuk nekem nagyon nem hiányzik. Egyszer tragédia lesz a vége, ha valaki bepipul és ténylegesen kivasalja őket.


Próbálj rá az Index kamionosok fórumon, ott hátha többet tud valamelyik vagány.

2018. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Te miért írod mindig a migránsokat úgy, hogy migrant? :D
2018. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!