Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az amerikai űrprogram...

Ha az amerikai űrprogram millárdokat öl az űrállomás-projectbe, hogy teszteljék, hogy az ember hogy tudna élni az űrben, akor miért van betiltva a szex az állomáson?

Figyelt kérdés

Már az első űrrepüléseken tesztelték, hogy lehet-e enni, inni, vécézni, lélegezni a súlytalanságban, de egy nagyon fontos dolgot, a szexet, kihagytak.


Pedig majd az évekig tartó Mars-missziókon kizárt, hogy végig lehet csinálni a missziót, és épen maradna az űrhajósok mentális egészsége úgy, hogy spártai szigor uralkodik abban a kis, bezárt helyiségben, és a szexualitás egy szerzetes-csapat szintjén van.


A koton úgyis működne az űrben, ha meg nem akarnak házasságon kívüli szexet, akkor küldjenek fel űrhajós-házaspárt.


A szovjeteknél nemnagyon volt ilyen probléma, ott állítólag azért sürgették annyira Tyereskova kiképzését, hogy majd egy férfi űrhajjóssal közös misszión szexeljen, és teszteljék, hogy megy-e, de az a mai napig nem derült ki, hogy igaz-e ez, mert úgytűnik a szovjetek eltitkolták az amerikaiak elől a lehetséges külföldi reakciók miatt.


2010. jún. 19. 17:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nos, nem hallottam még arról, hogy a Skylab-en lett volna ilyen, a 2008-as tesztről én azt hallottam, hogy a Zero-G parabólikusan repülő, félperces súlytalanságot generáló repülőgépen teszteltek egy ruhát, amit arra terveztek, hogyha szex vagy bármilyen más intim érintkezés lenne két ember közt az űrben, akkor tudjanak vele kapcsolódni egymáshoz és ne repüljenek szét.
2010. jún. 19. 23:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, véletlenül írtam Skylabet, Spacelabet akartam írni, amit az STS-47 küldetésen vitt fel az Endeavour (Mark Lee és Jan Davis "végezték a kísérletet"). Sok forrás legendának tartja, sok (hitelesnek tekinthető) forrás viszont tényként.
2010. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!