Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy Putyinék...

Lehetséges, hogy Putyinék manipulálják a foci VB kimenetelét?

Figyelt kérdés

Elsőre furán hangzik, de olvasd végig van benne ráció. A foci VB nagyon nagy médiavisszhangot kap, az emberek a fociban élik ki ösztöneiket. Nem sorolom ennek a pszichológiáját, mindenki számára ismert, hogy a 6:3-után mi magyarok elégtétel éreztünk a burzsoázia felett onnantól, hogy '56-ban cserbenhagytak odáig, hogy elcsatolták trianont. Míg a vesztes angolok lelki vereséget éreztek. Egyszerű pszichológia.


Putyinék tudják, hogy az ellenséget mentálisan lehet legjobban megtörni. Mi van, ha modern agyműködést befolyásoló technológiával, amiről nekünk átlagembernek fogalma sincs valahogy szándékosan előidézik azt amit most látsz a VB-n.


Az összes nagy csapat a nyugati dicső nemzetek sorra leszerepelnek ; a németek kikapnak mexikótól, angolok, brazil, arhentínok meg mindenki láthatóan leszerepelnek. Oroszország közben a VB legnagyobb különbségével győz.


Mi van ha ez csak a kezdet ? Már régebben olvastam róla, hogy az amcsik megalkották a gondolatolvasó és tudatbefolyásoló gépet [link] egészen elképesztő mire lehet ezt használni. A gép olvassa a gondolataid, félelmeket ültet el és programoz alvás közben https://www.youtube.com/watch?v=cgdAJGRiW6E

Mi van, ha hazai pályán ezt használják illetve ennek továbbfejlesztett változatait pl az űgynemüt amin alszanak nyugtatós vízzel mossák ki meg ilyenek.


2018. jún. 18. 21:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz!100%nincs nálad redben valami az biztos!
2020. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen én tudom, hogy boszorkányokat és jósnőket is bevettek, és magát Herri Potert is megkeresték, de hát ugye ő az angoloknak drukkolt XD
2020. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!