Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA csak azt az országot...

Az USA csak azt az országot támadja meg ahol olaj van?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit fura feltevés de van benne igazság szerintem. Ti hogy vélekedtek erről?

2018. jún. 9. 02:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

[link]


maradjunk annyiban amerika egy fasiszta birodalom ami ontja a hazugságot de lassan felébrednek a vezetők és nem akarnak leadózni

2018. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Wow, eddig imperialista volt ez a fostos Államok, most már fasiszta is? :D
2018. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

"

[link]



maradjunk annyiban amerika egy fasiszta birodalom ami ontja a hazugságot de lassan felébrednek a vezetők és nem akarnak leadózni"


nekem elmagyaráznád miköze van a képnek amerikához?

2018. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Meg akartam nézni, de sajnos ez fogadott :(


Epic 404 - Article Not Found

This is embarassing. We can't find what you were looking for.

2018. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

a módszereinazok

propaganda ellenségkép és persze katonai berendezés

propaganda konkrétan minden nagy amerikai média hazudik cnn washington times new york times abc

ellenségkép régen terriristáztak mindenki az volt bush szerint aki nem velük van az a terroristákkal ezt konkrétan bush mondta élő adásban

most az orosz az ellenség meg a kínai meg az iráni nyílván szíria is de azt szétszedték fizetett terroristákkal

katonai berendezkedès

rendőrállam van lehallgatnak minden állampolgárt a rendőrök akár ok nèlkül megverhetnek akár megölhetnek nem kapnak semmit többször videóval bizonyították nem kaptak semmit edward snowdent cia vezetőt le akarták csukni mikor kiszivárogtatta

2018. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Na most már látom, szerintem a 40-es a katonával célozgat az Államokra.
2018. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
esetleg wikilieks konkrétan életfogytiglanra ítélnék ha tehetnék bár amilyen sunyik el tudom képzelni hogy elfogják és ott ia fake news okat kezdenek írni hogy megtévesszék az embereket
2018. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

" [link]



maradjunk annyiban amerika egy fasiszta birodalom ami ontja a hazugságot de lassan felébrednek a vezetők és nem akarnak leadózni"


Izraeli katonák feltehetően palesztin férfit bántalmaz és ezért USA egy fasizta birodalom. Ki érti ezt? Én nem.

2018. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
2018. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
2018. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!