Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Unió hogy vélekedik...

Az Európai Unió hogy vélekedik a homoszexuálisokról?

Figyelt kérdés
Minden politikusnak más a véleménye,de az EU-ban gyakran nagy az egyetértés.Mi a helyzet az említett témában?

2018. ápr. 30. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják a legtöbben, hogy tolerálni kell őket.
2018. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

És ha nem ezt gondolják, akkor jaj nekik.

Egyébként sztem nem azzal kéne nyitni sehol, hogy szia én meleg vagyok, amúgy meg Pistinek hívnak. Van az egyén, férfi vagy nő, mindegy, van egy szexuális beállítottsága, amihez senkinek semmi köze. Se más embernek, se politikusnak, se munkahelynek, se az uniónak.

2018. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Szeretik őket.
2018. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kollektíven, a pártok és az EU vezetőségének részéről úgy gondolom, hogy tolerancia van. Az egyéni vélemények bizonyosan eltérőek, sőt el tudom képzelni, hogy vannak olyanok is, akik pusztán képmutatásból és a hatalom megőrzése céljából bújnak liberális álarc mögé, viszont a többség szerintem valójában is szabadelvű, és támogatja a melegek jogait. Merkel az alaptörvényre hivatkozva nem támogatta a házasságot, ellenben úgy tudom, hogy a pártja igen - bár ezt nem állítom most hirtelen biztosra.
2018. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Az Eu összességében támogatja a melegeket, de ez országonként is eléggé eltérő. Nagy-Britanniában például teljesen hétköznapi dolog melegnek lenni. Ott ez majdnem olyan mint, hogy valakinek szőke haja van a másiknak meg barna. Nemhiába, hogy sok meleg művész is vállalja ott a hovatartozását pl. Sir Elton John, George Michael, vagy Sir Ian McKellen színész is a Gyűrűk urából. Náluk az teljesen természetes, ha valaki a saját neméhez vonzódik.
2018. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsére Európa egyre liberálisabb, így az LMBTQ emberek jogait is erősítik, és egyenrangú félként kezelik őket.
2018. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Liberális mivolta miatt nagyon elnéző (sok minden más mellett is). Meg se merem jósolni,mi lesz a népesség összetétele 50 év múlva.
2018. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Európában elő van írva, hogy mit kell gondolni róluk.
2018. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Hol? Ki írta elő?

2018. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!