Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az igazság Bécs Favoriten...

Mi az igazság Bécs Favoriten kerületével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Én 5 hónapot laktam Bécsben és tényleg k_ sok az idegen (nem európai,muzulmán).

És bizony nem túl bizalomgerjesztőek.

2018. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ottani nyócker minden ,,áldásával,, együtt.
2018. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ajánlom a kedves libernyákokna hogy tartósan éljenek ott meg a nyóckerben és akkor utána lehet hőbörögni az esti túrák ajánlottak lányoknak
2018. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Fényévekkel jobb a helyzet és a közbiztonság ott mint Budapest gázos részein, csak a magyarok ugye tudják hova szabad menni és hova nem. Persze ki lehet menni provokációs videókat csinálni oda, de Lázár videóján is sokkal tisztábbnak, biztonságosabbnak és élhetőbbnek láttam Bécs "nyóckerjét", mint Budapest legtöbb részét. Annyi volt a különbség, ami megtévesztő lehet, hogy sok volt a kendős arab, de amúgy semmi baj nem volt belük. Nekem még feltűnően békések is voltak, és az utcák is sokkal tisztábbnak tűntek mint Budapest kutyaszaros és szutykos utcái, bármennyire is az ellenkezőjét próbálta beállítani a Fidesz...
2018. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, ha Budapest lenne Dubai, nektek akkor is az lenne a szar.
2018. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Favoritenben nem csak muszlimok, hanem kelet-európaiak élnek, lefogadom hogy a nagy fidesz-fanok azt sem tudják mi az a kerület.
2018. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam németországban jópár évvel ezelőtt (kb 11éve) és a törökök (Három török jugendliche) már akkor is késsel fenyegettek, meg követtek a Stuttgart belvárosában mert azt gondolták Görög vagyok.

Azóta bevándorolt 4-5 milló plusszba és született két generáció... Gondolom ez a helyzet Bécsben is.

2018. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizalomgerjesztő környék, munka miatt 7 hónapot éltem a közelében, engem, soha nem bántottak.

Néha rámköszöntek, egyszer utbaigazítottak, nem voltak velem szemetek.

Volt ott néger, arab mittudom én, engem, nem bántottak.

2018. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A hétvégén voltam Bécsben, de sajnos nem volt időm elmenni Favoritenbe, pedig érdekelt volna.

Street View-on nézelődök éppen, egyébként egy teljesen normális kerületnek tűnik ez alapján, a házak bár szürkébben, kissé lelakottabbak, mint a bécsi átlag, de egy Külső-Józsefvárosnál még így is milliószor igényesebbnek tűnik.

2018. szept. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!