Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában miért vannak...

Nyugat-Európában miért vannak ennyire megbuggyanva az emberem a genderizmustól?

Figyelt kérdés

[link]


Szégyellnivalóan el vannak maradva a németek, Kanadában ez már meg is történt.

Szerintem itthon is lenne erre remény, ha az egyetemeink társadalomtudományi karai elég social studies, womens studies, minority studies, gender studies stb.áltudományokra alapuló szakot indítananának, pár éven belül lenne elég aktivista hozzá, hogy mi is eljussunk ilyen "felvilágosult" szintre



Milyen pozíció már az,hogy esélyegyenlőtlensége biztos?

Kitalálom, mivel foglalkozik még, hogyan kapjanak a migránsok több állami támogatást, lobbizik a családegyesítésükért, aki köbre emelné a számukat.


Tipikus német öreglány, mint Merkel, akiknek öregkorára megzápul az agya.


2018. márc. 4. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az átlag német azt sem tudja mi a szar ez
2018. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Csak azt nem érzem, hogy neked ez mért fáj. Rád ez semmilyen kihazással nem lesz ők meg gondolom nem bánják, törődj inkább a magad dolgával.
2018. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Igazából a németek ennek az egésznek az élharcosai, hiszen alapból minden főnevük hímnemű, nőnemű vagy semlegesnemű. Sokkal korábban bevezették a semleges nemet, mint ahogy megjelentek a gendertanítások.
2018. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
2-es, nagyon földhöz ragadt vagy, mert a nyugat-európaiak egy idő után mindent ránk akarnak erőszakolni, legyenek azok migránsok, a drága energiájuk vagy akár a genderizmus.
2018. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

"2-es, nagyon földhöz ragadt vagy, mert a nyugat-európaiak egy idő után mindent ránk akarnak erőszakolni, legyenek azok migránsok, a drága energiájuk vagy akár a genderizmus."


Hát mondjuk szeretnék is egy ilyen hanyatló Magyarországot látni, mint ami most például Belgium.

2018. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
3! A magyar meg annyira genderelmélettel fertőzött fajta, hogy nincs is neme a főneveinknek.
2018. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Én viszont nem szeretnék Molenbeek negyedet Budapestre.
2018. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Én viszont szeretnék, mivel egy virágzó világváros egyik negyedéről van szó. Az ocsmány hazugságokra, amit a rasszisták írogatnak róla, nem vagyok kíváncsi.
2018. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

"Én viszont nem szeretnék Molenbeek negyedet Budapestre."


Úgy van! Pestnek már megvan a saját, nemzeti nyomornegyede.

Magyar embernek, magyar gettót!

2018. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
"Genderdiktatúra" csak a magyar proli paranoid fejében létezik.
2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!