Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németeket miért nem büntetté...

A németeket miért nem büntették meg keményebben a bűneikért?

Figyelt kérdés
Szerintem túl kevés szenvedést kaptak azért a rengeteg mocskosságért amit elkövettek.
2018. febr. 17. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

Ebben nincs nácizmus. Szerinted a most élő német mennyi tehet a 70 évvel ezelőtti dolgokról, te pehelysúlyú IQ-bajnok.


Ez alapján téged is fel kéne lógatni, mert a magyarok Hitler mellett voltak az elején.

Mellesleg annyira tróger nép, hogy ha bedőlnének, akkor te is éhenpusztulsz, mert európa nagy része a német csöcsön lóg. De minimum rántanának mindenkit, ha dőlnének.

2018. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
csak kényszerből voltunk a németekkel, ha nem állunk a németek mellé akkor a földdel tették volna egyenlővé Magyarországot. Valamint Magyarországon sosem lett volna holokauszt a németek nélkül, és a nyilas párt támogatottsága csak néhány % volt. Németországban Hitler volt a legnépszerűbb politikus. A németek nagy része náci volt, és egyetértett azzal amit Hitler képviselt. Ne mondja nekem senki, hogy a magyarok ugyanolyan gengszterek voltak mint a németek.
2018. febr. 18. 11:48
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem? :)

Most is ugyanolyan gengszterek. Csak közlekedj. Dudálj rá valakire, vagy ne engedd ki, ha nincs elsőbbsége.

2018. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az ilyen személyes sértegetésekbe nem megyek bele, mert nem vagyok olyan óvodás mint itt egyesek. Én már kinőttem az ilyen gyerekes viselkedést. Én tudom magamról, hogy intelligens vagyok és ez pont elég. Mások hülyesége hidegen hagy.
2018. febr. 18. 12:11
 15/18 anonim ***** válasza:

Ebben még nem volt semmi személyes, csak példákat hoztam a magyar valóságról.

Apám rádudált valakire, mert mejdnem összementek, mivel a másik nem adta meg neki az elsőbbséget. Németeknél ilyenkor intenek hogy bocs elbaltáztam. Magyroknál meg a vadbarom még rázza az öklét.


De ha annyira intelligensnek tartod magad, akkor mondd el, hogy hány németet ismersz személyesen, hogy ítélkezel?


Ha már láttál volna világot, és nem monitoron keresztül, akkor észrevennéd, hogy mindenhol vegyes a társadalom. Van mindenhol befolyásolható aljanép, aki csak vért akar látni, meg embereket akasztani. Ha még lenne nyilvános kivégzés, tuti sokan ott lennénk örvendezni.

2018. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Az ilyen személyes sértegetésekbe nem megyek bele, mert nem vagyok olyan óvodás mint itt egyesek."


Pedig te náciztad le a fél bandát, csak nem ért veled egyet. Csak azóta már törölték.

Kicsit szelektív az a memória.


Az intelligenciáról is más a nézőpontunk. Szerintem beletartozik az is hogy nem feketében vagy fehérben látjuk a világot. Igen, politikailag sem.

2018. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem túl kevés szenvedést kaptak"


Túl kevés?

- Németország hajdanán a litván határig terjedt, az Odera folyótól keletre lévő összes terület elveszett a hatalmas tengerparttal és Königsberggel (ma Kalinyingrád) együtt, Németország Brandenburg kivételével gyakorlatilag elveszítette az egykori történelmi Poroszország teljes területét


- olyan történelmi echte német városok kerültek más országokhoz, mint Breslau (Wroczlaw), Stettin (Szczecin), Königsberg (Kalinyingrád), Memel (Klaipeda), stb.


- a hatalmas sziléziai iparvidék és minden nyersanyaglelőhely az egykori területeken elveszett

- Németország elveszítette Elzász-Lotaringiát, Dánia déli részét


- több millió németet deportáltattak az egykori szülőföldjükről a kisebbé vált Németország területére, példaként Csehországból "csak" 3 millió szudétanémetet telepítettek ki Németországba, viszont összesen kb 12-14 millió német kényszerült "visszatelepülni" Németország területére


- az ország teljesen romokban hevert a háború után


- még a megmaradt Németországot is két részre osztották (NSZK és NDK), aminek a hátrányait a mai napig nyögi az ország


- a németeket kollektív bűnösnek nyilvánították, holott a lakosság ugyanúgy szenvedőalanya volt a náci vezetésnek


- a németeknek manapság még a nacionalizmus is majdhogynem tilos, mert azt is mindenki a nácizmussal azonosítja


- a háború és a kettéosztottság miatt Németország a 2000-res évek elejéig Európa beteg emberének számított


Ez neked tényleg kevés? Milyen keményebb büntetést alkarnál még? Mellesleg Sztálin jóval több embert öletett meg, mint Hitler, ráadásul Sztálin alatt történt Holodomor is, amikor 6-7 millió ukrán földműves halt éhen Kelet-Ukrajnában. Az ukránok szerint ez szándékos népirtás volt. Oroszországot mégsem büntették meg, fele annyira se, mint Németországot.

2018. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Valamint Magyarországon sosem lett volna holokauszt a németek nélkül"

De Magyarországon nem is lett volna magyar holokauszt (több százezer magyart megöltek békeidőben, a háború után, erről érdekes módon alig tud valaki, nem tanítják, nem emlékezünk meg róla az év 365 napján) és Trianon sem egy bizonyos kisebbség nélkül, amely a kommunizmusért és az 1918-19-es zűrzavarért felelős. Németországban sem lett volna kommunizmus se 19-ben, se 45 után, nem lett volna több gazdasági világválság, rengeteg háború, több százmillió embert nem öltek volna meg. Csak az utóbbi évtizedekben 10 millió embert gyilkoltak meg az amerikai háborúkban, és tudjuk, kik vezetik Amerikát.

Amúgy a náci párt kb. 30%-ot kapott a választáson.

2018. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!