Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump egyre szimpatikusabb....

Trump egyre szimpatikusabb. Nektek is?

Figyelt kérdés
Hálistennek nem fekszik le az agresszor oroszoknak, hanem szembeszáll velük. Erre senki sem számított.
2017. ápr. 7. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9:

"Én azthittem, hogy Trump vezetésével vége a kettős mérce korának. "


Már az egész kampánya tele volt kettős mércével. Semmi olyat nem tett, ami nem fért volna bele a korabban róla kialakult képbe. Annyira bírom, mikor csak azért, mert valaki eljátssza azt, hogy semmi köze a hatalmon lévő elithez, akkor már agyon istenítik.

2017. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem mondom, hogy szimpatikus, de szórakoztató. Ahogy az egy bohóctól elvárható.
2017. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts hamisan kérdező. Trump lelkivilága, szellemisége, nézetrendszere lényegében nem változott. Egy ember alaptulajdonságait nem veti le, mint egy kabátot.

Ami történik triviális. Azoknak, akik ismerik a természettörvényeket, és ezeket az emberre is képesek alkalmazni. Trupnak van egy nézetrendszer. Az USA-nak is. És ha Trump végig akarja csinálni a ciklusát, alkalmazkodik. Még egy elnök is sokkal gyengébb, mint egy USA. Szóval nincs új a nap alatt.

2017. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
Mi az, hogy aggresszor oroszok ? A közel-keleti őrjöngést az amerikaiak kezdték 2003-ban, és tolják megállás nélkül ...
2017. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy Trump ugyanolyan primitív rasszista lesz kormányzásakor is mint amilyen a kampány során volt.


Valószínű csak a prolik szavazatát akarta kihasználni.

Ugyanúgy marad az USA a demokrácia fellegvára mint volt.

Trump nem szimpatizál Orbánnal, mert ő egy utolsó fasiszta diktátor.

2017. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azt hittem egy bohóc de most hogy putyeszt csicskítja kezd megváltozni a véleményem.
2017. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem azért szimpi, mert nincs babszem a... szóval nem olyan merev, karótnyelt. De azért még mindig Putyint tartom a szív emberének, olyan kedves embernek látom. Trumpot meg egy vérbő keresztapának, Putyint meg egy nyugodt erőnek (ez a szeretet) Viktorka is sokat fejlődött, magabiztosabb lett. Teljesen kinőtte a megszeppent kisfiú szerepét (arra gondolok pl. álköhögés, álkrákogás, őőőzés) Nekem összeszedett a kommunikációja. Tetszik, hogy szemrebbenés nélkül hazudik, de hát ő egy politikus s így megbocsátható.
2017. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!