Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a célja Amerikának a...

Mi a célja Amerikának a civilek gyilkolásával Moszulnál?

Figyelt kérdés

Halomszám bombázzák le az amerikaiak a civileket Moszulban: [link]

Hogy lehet valaki ekkora emberalatti barbár állat, hogy a civil lakosságot mészárolja. Valaki meg tudja őket állítani? Jó lenne!


2017. márc. 25. 14:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Akkor mond el, mi erről a véleményed:

[link]

2017. márc. 26. 00:55
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

"Afganisztánban az amerikai erők engedélyt kaptak arra, hogy „részvétet nyilvánítsanak” az áldozatok hozzátartozói számára, valamint kárpótlást fizessenek az OHN-nek a kórház helyrehozatala érdekében – közölte a Pentagon október 11-én."

Az oroszok mikor tettek hasonlót?

2017. márc. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A 11-es válaszolót, aki az oroszokról állítja egy persze nem szólod le! :DDDDDD

Ezt nevezik kettősmércének!"


Öööö mit is, hogy egyetlen egy személytől kérdeztem. Amúgy pont a 11-es nem használ kettős mércét és elismeri, hogy senki sem szent. Amúgy nyugodtan belinkelheted a fotót, ahol látszik a Saját kérdéseid között ugyanilyen kérdés csak az oroszokra vonatkozóan hiszen biztos van ilyen, ha annyira számon kéred máson a kettősmércét.

2017. márc. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Your link dated :

"KÜLFÖLD

2015-10-19 07:53:00

Szándékosan bombázott kórházat Amerika?"


Kerdezo, szokasodhoz hiven igazan friss es aktualis hirekkel probalod hergelni a hozzaszolokat


Csak igy tovabb fiam, ugyes vagy :)

2017. márc. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Most saját magadat égeted be. A kérdésben, egy tegnapi hírt linkeltem, erre jöttök azzal, hogy Oroszország fél éve lebombázott egy kórházat.

Csak igy tovabb fiam, ugyes vagy :)

2017. márc. 26. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!