Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért rossz/jó Trump?

Miért rossz/jó Trump?

Figyelt kérdés

Nem követem a politikát, így nem tudok róla semmit. Valaki el tudná mondani röviden, hogy miért utálják annyira, hogy tüntetnek a beiktatásán, meg hasonlók? Miért utálja egy politikus, és miért utálja egy átlagos polgár?

Illetve arra is kíváncsi lennék, hogy miért szeretik egyesek? Elvégre valamiért őrá szavaztak többen.

Köszönöm!


2017. jan. 25. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Rossz mert gátlástalan és aljas,

Jó mert befolyásos, és krqragazdag!

2017. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Trumpot a liberálisok utálják, mert nem áll melléjük a társadalmi lezüllesztés kérdésében, értsd ezalatt nem támogatja a terroristák befogadását, nem híve mindenféle homár, transzvesztita jóég tudja még milyen szervezetnek, nem támogatja azt sem, hogy illegális bevándorlók szabadon jöhessenek-mehessenek a Mexikói határon, továbbá meg se kell szólnia valamit, az is elég ha nem áll ki valamilyen ügy mellett ami manapság piszkosul politikailag korrekt :)


Kik szeretik? Minden józan paraszti ésszel rendelkező ember.

2017. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem őrá szavaztak többen. Csak Amerikában nem a szavazatok száma számít, hanem az elektoroké (Ez elég bonyolult) és azok választották meg.

Elég pojáca, és a kisemberek nem elégedettek vele, ezért tüntetnek.

Azt, hogy aki szereti, miért szereti nem tudom megmondani.

Nálunk azért szeretik, mert Orbánék is szeretik.

2017. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy rossz vagy sem mindenki személyes megítélése, az Egyesült Államok elnökének viszont alkalmatlan, mert a világ vezető katonai nagyhatalmát irányítja, és ehhez képest egy hangulatember, aki egy tweet-re alapozva még a végén atomcsapást rendel el, mert olyan kedve van, nekem ez a bajom vele.

Az amcsi elnök minden egyes lépését politikai és gazdasági elemzők százezrei figyelik Londontól, Buenos Airesen át Pekingig. Most pont egy olyan ember ül a Fehér Házban, aki egy nagyon-nagyon-nagyon sötét ló, aki közben hatalmasakat nyerít, és például a kínai vezetés (ami nem mellékesen szintén nagyhatalom és atomhatalom, csak tegyük hozzá) már félreértette a kommunikációját többször. Csak remélni tudom, hogy nem lesz valamelyik félreértés vége egy háború.

2017. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__8..


16. és 20. 32. és 35. válaszokat írtam én. Rövid összefoglaló: azért rossz, mert egy nagyra nőtt elkényeztetett gyerek. Nárcisztikus, korrupt, patologikus hazudozó, buta, sértődékeny, piti, kiszámíthatatlan, gátlástalan, stb. Ellene van minden normális dolognak, pl. a globális felmelegedés elleni harcnak, korrupció elleni harcnak, szabad sajtónak, egészségügyi reformnak, fegyver reformnak, megfizethető felsőoktatásnak, szabad abortusznak, stb. Aminek nincs ellene, az a bűnözés, persze csak ha ő csinálja. Elkövetett rassz alapú diszkriminációt, csalást, vesztegetést, és elnökként 2 napot kellett várni a hatalommal való visszaélésig. Erről bővebben lásd a másik kérdésnél a 35. válaszom. Az az ember annyi, hogy az apja dűsgazdag volt, ő pedig annyit hazudott és csalt amennyit csak tudott.


"Elvégre valamiért őrá szavaztak többen."


Nem szavaztak rá többen. Csak az elektori rendszer miatt nyert, Hillary több szavazatot kapott.


Azért szeretik, mert buták. Hallgatják Hillary Clintont, és még azt se értik mit mond. Pedig már ő is nagyon leegyszerűsíti a mondandóját, de olyan bonyolult szavakat használ, mint hogy "barrier". Sőt, néha még metaforákat is. Trump úgy beszél, hogy "It is very good. Very very good. In fact, really very very very good. Belive me. It is good, belive me." A sok retardált imádja. Végre értik hogy miről van szó. "Há jó lesz Joe, há mit nem lehet azon szeretni! Há ha jó, az jó, há érted Joe!" Ezért szeretik. Egyszerű, pont mint a szavazói.

2017. jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából majd a tényleges döntései, lépései után lehet megítélni, hogy jó, vagy rossz(elnök).Mondjuk, az alapján amit olvastam, hallottam róla, én sem igazán bízom benne, de ki tudja, hogy ezekben mennyi a "csúsztatás"? A választási kampányban mondott "érdekes" dolgokat, de azért más a kampány és más a kormányzás. Igaz, az elnökké avatásán elhangzott "visszaadjuk a hatalmat a népnek" duma, elég hiteltelenül hangzik egy milliárdostól.
2017. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem jo , mert itt elek !( 3144 megyebol (counties) 3 ezer + ra szavaztunk).... Liberalis Demokrata RINGYOK pelda nelkuli veresege !!!!!
2017. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jan. 26. 11:39
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak a liberális média démonizálja. Nem hinném hogy buta ember, hiszen hajlandó együttműködni Oroszországgal, ami az egész világnak jó.
2017. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

" Nem hinném hogy buta ember, hiszen hajlandó együttműködni Oroszországgal, ami az egész világnak jó."


Igen és a világ csak Oroszországról szól, még véletlen sem Kína a világ második legnagyobb gazdasága és katonai hatalma, Kínával meg baromira nem hajlandó együttműködni, ami az egész világ rossz.

2017. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!