Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak nekem furcsa, hogy a...

Csak nekem furcsa, hogy a nagy CIA, FBI minden nyomoronc kis ISIS tagot fel tud kutatni, de aki pénzeli ezeket az állatokat azokat nem? Talán az ISIS= Amerikával? Talán? Biztos.

Figyelt kérdés

#Hshsgsgs
2016. nov. 30. 21:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Él és virul...


[link]


De meddig? És még te magyaràzol a tàjékozottàgról, meg ,hogy holnap iskola? Vagy a te fejedben Rakka Irakban van? Sürgősen keress fel egy földrajz tanàrt, meg egy orvost is. Megsúgom Rakka Szíria közepén van, azt akàr hogy szàmolom a 30kmrel, messze nem éri el az iraki hatàrt.... Na jó olvasgatàst, meg föcizést kisharcos. :)

2016. dec. 1. 22:50
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Istenem de ostoba vagy...


Tudod kik a Sziriai Demokratikus Erok? Foleg kurdok, akiket az amcsik meg a NATO penzel az Iszlam Allam ellen.


Fogalmad sincs mirol vitazol kisfiam.

2016. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha "biztos", akkor mi a kérdés?
2016. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide,hogy tudom e vagy sem, meg hogy kik ők? :D jó,hogy oénzelei, valakivel el kell takarítatni a szemetét, amit oda kreàlt. Mindig ezt csinàltàk.... De ne tereld màr erre a szót. Te írtad, hogy az isis virul szíriàban.ehhez képest,mindjàrt nàluk vannak. :) Ezzel próbàlid magad kimenteni? És még én vagyok ostoba? :) Nézz màr magadba. Ha hülyeséget írsz vàllald fel, ne terelj. Igazi jenki mentalitàs. Ismét kezet foghatsz velük. :)
2016. dec. 2. 07:18
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

Sziriaban is csak az amcsik meg a szovetsegeseik harcolnak valoban az IS ellen, ez volt az allitasom. Ha Asszadek meg a ruszkik az ISre koncentralnanak, akkor nem virulnanak annyira ott mint most.


Irakban az osszeomlas szelen vannak, Sziriaban messze nem.

2016. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező te most komolyan ennyire hülye vagy? Honnan tudod, hogy éppen miként szerezték a fegyvereket? Honnan tudod, hogy ki pénzeli őket? Talán ISISes vagy és valakinek innen a GYIKről mégis sikerült kijutnia (aki nem tudná elkaptak két faszit Magyarországon, akik csatlakozni akartak az ISIShez és az itteni levelező rendszerben kommunikáltak egymással miként mennek majd ki)? Tolod itt a totál hülyeségeket, amiket Kuruc.Inforól meg ilyen oldalakról szedtél le. 10 éve minden terrorista szervezetre ráhúzátok, hogy azt az USA pénzeli. Holott többször is el lett mondva az ISISnek az olajkereskedelemből, a Bitcoinból + a dark netes üzelmeikből van pénzük. Meg vannak olyan idióták, mint az ausztráliai lány, aki 1 éven át küldött folyamatosan pénzt az ISISnak.

Fegyvereknél is tucatszor el lett mondva, hogy azokat az irakiaktól és a többiektől lopta el + előtte fegyverkereskedőktől vették őket, azért rohangálnak M4-el. Ne hidd azt, hogy egyedül az amerikai hadseregnek lehetnek ezen a világon M4-esei, ugyanúgy te is betudnál szerezni egyet.

Tényleg az van amit írtak: elolvastál egy Kuruc.infos cikket, aztán azt hiszed te mindent tudsz már az ISISról meg az ottani állapotokról, stb. Holott bármi gond nélkül kapásból a két legfőbb állításodat megcáfoltam. Az a gond, hogy neked viszont nem fog menni megcáfolni az állításomat, mert észérvékkel nem tudsz vitázni, arra a szintre meg nem fogok lesüllyedni, mint amilyen szintre te kezdesz.

2016. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%

"Te írtad, hogy az isis virul szíriàban.ehhez képest,mindjàrt nàluk vannak."


Rettegj te nyomorult. Mindenki ellened van, az usa az isis a zsidók az illuminátus sőt még a gyakorikérdések is.

2016. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!