Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a UK kilép az EU-ból,...

Ha a UK kilép az EU-ból, akkor hogyan lehet letelepedni/állampolgárságot szerezni?

Figyelt kérdés

Csak egy államvizsga? (És az ilyen vizsgák milyen jellegűek?)


Milyen kritériumok vannak?


Vagy egyáltalán lehet állampolgárság nélkül letepedni egy nem US-s államban? Bár gondolom az országról országra változik, és a UK-ben eléggé tisztázatlan még a rendszer.


2016. nov. 8. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Fent van Anglia hivatalos, bevándorlással kapcsolatos honlapjain, hogy mi vonatkozik azokra, akik pl az USAból, vagy máshonnan települnének át. Ha kilépnek az EUból és nem kötnek külön megállapodast, akkor az lesz érvényes ránk is.
2016. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, közben megtaláltam, kár volt kérdést írnom. Nem hittem volna, hogy ilyen könnyen megtalálható :D


És tudja valaki, hogy mérnöki/orvosi diplomával mennyire lehet elhelyezkedni állampolgárság nélkül? (mert ugye 5 évig kell min. ott laknod, hogy kapj állampolgárságot)

2016. nov. 8. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked tényleg van diplomád, és úgy vagy ilyen hülye?

Még el sem kezdődött britannia elszakadási tárgyalása az uniotól. Lehet hogy nem is fog...

De ha el is szakadnak, a részleteket még maga juncker, vagy may sem tudja jelenleg. Csak akkor lehet a kérdésed megválaszolni, ha végetérnek a különválási tárgyalások. Ez még legalább két év.

Inkább tanulj, mint ilyen dolgokkal foglalkozz!

2016. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

'Remélem sehogy és minden trógert hazatoloncolnak itthon meg kivégzik őket.'


Ejj, ne légy már ennyire vérszomjas :D

Am tudom, h poénkodásból írnak ki ilyet.

2016. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!