Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá hogy most...

Mit szóltok hozzá hogy most meg német nudistákat támadtak meg muszlimok?

Figyelt kérdés

[link]


Egy igazi willkommenskultur országban senki nem nudizna, a nők meg nem járnák strandra egyáltalán. Mit képzelnek ezek a németek?


2016. júl. 28. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szóhoz sem tudok jutni . Az összes arabot elkellet volna kapniuk, letépné róluk a ruhát aztán karóval, bottal addig ütni verni őket amíg meg nem tanulják, hogy egy idegen országban, hogyan kell viselkednie a "vendégnek" .
2016. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
H.lyék a németek, mert az ilyen emberek nem a háború miatt, a háború elől menekültek el ezek szerint, ha duzzadnak, dagadnak az erőszaktól . Felkellene rakni az ilyeneket egy repülőre aztán kidobni őket ott ahonnan jöttek, okoskodjanak, harcoljanak a jogaikért, az igazukért, tegyenek rendet ott !
2016. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

A piszok németek nem tanultak a történelemből. Nem tudnak alkalmazkodni, hergelik a hazájukban élő szorgos muszlimokat a perverz meztelenkedésükkel.


Mégis mit képzelnek? Szerintem büntetésként egy tanfolyamot kellene indítani az ilyeneknek, kötelező jelleggel, ahol megismerkedhetnek az iszlámmal, az arab szokásokkal. És tanulhatnának némi alázatot. Tanuljanak meg alkalmazkodni a kutyafáját!

2016. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez már teljesen kimeríti az intolerancia fogalmát amit művelnek.
2016. júl. 28. 18:23
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

A nudizmus a német kultúra része.


A migránsokat mind ki kellene utasítani, hogyha nem tetszik nekik.

2016. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Az EU külső határaira határőrséget kell állítani,aki illegálisan,nem a kijelölt átkelőhelyen lép át,azt le kell lőni. Akik már az EU-n belül vannak,azokba chippet rakni,így tudjuk, holvannak,mitcsinálnak.
2016. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

A horvátok is csak addig nyalják majd a sggüket amíg nem rendeznek vérfürdőt az adriai FKK strandokon.


De ennyi erővel a normál bikinis strandokat is szét fogják lőni előbb-utóbb...

2016. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
En is no vagyok bunkokam, szoval ez nem jott be. Ha annyira aggodsz a nok biztonsagaert akkor talan nem kene novero,nemieroszakolo himsoviniszta muszlimok millioit behozni es ezt tamogatni, ugye libsikem? Mellesleg rohadt unalmas mar amit lemuveltek hogy a legvisszataszitobb bunoket is mosdatjatok meg veditek.
2016. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Liberális vagyok, de csak azt nem értem, miért nem volt ott pár olyan férfi, aki leb@_szott volna pár pofont vagy öklöst nekik?! Miért nem járják meg az ilyen viselkedéssel? Amúgy pedig miért nem szűrik jobban a bevándorlókat?! Akikről vélhető, hogy nem fognak alkalmazkodni, nem fognak az adott befogadó ország szokásainak megfelelni, azoknak semmi keresnivalójuk ott.


Már a kezdetek kezdetén mondtam LIBERÁLISKÉNT, hogy erőteljesebben kéne szűrni. A befogadás maga jó dolog, de öngyilkosság olyanokat befogadni, akik ellenünk lesznek, akik a mi törvényeinket nem hajlandóak tisztelni.

2016. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
A nudizás mindig a magamutogatásról szólt. Sose értettem mi abban a jó, hogy vadidegen emberek tömegének mutogatom a pi..cámat vagy fazsomat. Több nőt is ismerek aki rendszeresen nudizik és mindegyik oltári nagy qrva is amellett.. Vajon véletlen egybeesés lenne..? Persze mindenkinek joga van azt csinálni, amihez kedve van, ezt nem vitatom.
2016. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!