Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románia milyen ország? Gazdaga...

Románia milyen ország? Gazdagabb mint Magyarország? Melyik a szebb ország Románia vagy Magyarország?

Figyelt kérdés
Jobban élnek ott mint a Magyarországon élő emberek ? Tudom ott sok magyar is van . Fizetéseket jobbak mint hazánké ? Turizmust jobban pörög mint Magyarországé ? Olvastam egy cikket miszerint évről évre csökken a lakosság Romániában.

2016. júl. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Románia szegényebb ország,mint a miénk. -még!-

A fizetés kevesebb,mint a hazánkban, kb. 90 ezer forint már jónak számít, ugyanakkor az ételek valamivel olcsóbbak.

Azt,hogy jobban élnek-e nem tudom. A rokonaim,ismerőseim igen. A turizmus a Fekete tenger, Gyilkos tó, Medve tó, Szent Anna-tó,Békás-szoros, Tordai hasadék,Parajdi sóbánya stb miatt nagyon jó.

2016. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Románia minden szempontból jobb hely, mint magyarország.
2016. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Csóróbb mint Magyarország, és csak az erdélyi részt mondják szépnek.
2016. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

"Románia minden szempontból jobb hely, mint magyarország."


Akkor költözz abba a putriba! :)

2016. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Erdély nélkül szart sem érne! Azt meg mindenki tudja, hogy az mennyire Románia, és hogyan lett az...
2016. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Székelyföldi vagyok, itt Erdélyben a turizmus csak úgy " virágzik" főleg Kovászna megyében ,Zalánpatakon, ahol az angol trónörökös szokott pár hetet eltölteni illetve a 122 barlangot magába ölelő Vargyas szoros környékén, bár lenne bőven még mit fejleszteni.Kovászna városa Erdély egyik leghíresebb fürdővárosa, az 1001 forrás városa néven is ismert, sok külföldi látogat ide. Turisztikailag csak befektetőkre lenne szükség és Erdély úgy tudna megélni a turizmusból, mint Málta vagy Ciprus .

Ezen kívül Románia,itt Havasalföldre gondolok, egy ritka sz*r ország, tele tolvajokkal, a világ leghírhedtebb tolvajai a románok,ha ki merjük tenni a székelyzászlót, előbb utóbb jön a 3000 eurós büntetés, ugyanígy a magyar zászlóval.Sokan mennek ki Magyarországra dolgozni, mert nem a legjobbak a fizetések. ...

2016. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!