Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU cenzúrázni készül a netet?

Az EU cenzúrázni készül a netet?

Figyelt kérdés

[link]


Persze "terrorizmusellenes harc" címszóval.


Ha valaki elolvassa a szerződés szövegét, akkor rövid idő alatt kiderül számára, hogy az nem az iszlamista propagandák megállítását szolgálja, hanem a migráció és a kéretlen multikulturális társadalom projekt miatt háborgó európaiak elhallgattatását célozza meg.


Merkelnek lehetett az ötlete vajon?



2016. jún. 1. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úgyse merik megtenni, tudják jól, hogy abból migráns holokauszt lenne.
2016. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem kedvelem a homoszexuálisokat és szerintem Európa a fehér, keresztény embereké kellene, hogy legyen. Hol ebben a hiba? Mi ebben a kivetni való?


Kötelező szeretni a szexuális kisebbségeket? Hol van ez leírva? Nem török az életükre, csak viszolygok ettől a magatartásformától, betegségnek tartom. Jogom van hozzá, még ha esetleg téves is az álláspontom.


Minden nációt tisztelek, de ha lehet ott virágoztassa a kultúráját ahol az adott műveltség kialakult.


Mi maradjunk keresztény gyökerű kontinens, (mondom ateistaként, ugye milyen megértő vagyok?) ők meg maradjanak iszlám hitűek. A hazájukban, ha lehet.

2016. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezért mondom én, hogy még mindig Oroszország a legdemokratikusabb ország Európában.
2016. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ezért mondom én, hogy még mindig Oroszország a legdemokratikusabb ország Európában."


Jártál Nyugat Európában vagy Oroszországban?

Mert én igen, és higgy nekem hogy ez nem igaz.


Egyébként már nem azért de nem értem a problémátokat.

A facebook, a google, a twitter mind magánkézben lévő vállalatok.

Azt csinálnak a saját tulajdonukkal amit akarnak. Ha holnap letiltanák az összes "A" betűvel kezdődő felhasználót és bejegyzést akkor is minden rendben lenn.

Ha nem tetszik nekik a "zsidózás", vagy a rasszizmus akkor miért ne törölhetnék le a bejegyzéseket?

Ne felejtsd el, hogy te csak használod az ő tulajdonukat. És csak addig használhatod amíg engedik. pláne ingyen.


Egyébként meg nem kötelező fent lenni facebook-on vagy akár ezen az oldalon ha elnyomva érzed magad. Bármikor regisztrálhatsz a Russian Television vagy a kuruc.info oldalára.


A felhasználók hajlamosak elfelejteni, hogy hol a helyük.

2016. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Jártál Nyugat Európában vagy Oroszországban?

Mert én igen, és higgy nekem hogy ez nem igaz."

Kifejtenéd bővebben?

2016. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazi "szólásszabi".
2016. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hiszek a szólás korlátlan szabadságában, és tűzzel-vassal harcolok minden és mindenki ellen, aki ezen velem született, elidegeníthetetlen alapjogomat a legcsekélyebb mértékben is, bármilyen formában csorbítani akarja.
2016. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!