Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek hogyan kéne jól...

Szerintetek hogyan kéne jól kezelni a migráns válságot, a bevándorlást és magát a közel keleti helyzetet?

Figyelt kérdés

Én azt mondom, hogy vizsgáljuk meg őket, engedjük be a menekülteket ( csak őket ), őket is a táborokba, a Közel-Keletre meg menjenek katonák és tegyenek rendet. Ezután nyújtsunk hitelt, hogy fel tudjanak fejlődni.

Vagy kezeljék gyarmati szinten, mint egy EU autonóm tartomány ( nekem mindegy, de ne jöjjön több millió ember ide, úgy hogy mi tartsuk el őket. Még szerencse, hogy ilyen elutasító és [ kivételesen szerencse ] szegény ez az ország, mert így nem is akarnak itt maradni ).

Ti mit gondoltok?


2016. máj. 9. 21:28
 1/6 anonim válasza:
9%
Nem lehet egyértelműen kiszűrni, hogy ki a manekült szerintem, főleg ekkora emberáradatnál. Az a baj, hogy egyre inkább elhiszem, hogy tényleg Európa "iszlámosítása" folyik. Az ember már nem tudja mit gondoljon. Nyilván van közöttük olyan, aki a háború elől menekül, de egy olyan ország, mint mi pl, nem sokat tud tenni értük, itt is szegénység van. Én mondjuk örülök neki, hogy nem akarnak ittmaradni, csak hát Európa többi országát azért elözönlik így is.
2016. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha leírnám, törölnék a kommentem és kitiltanának.
2016. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondták, leírták már többször: Európán kívüli befogadó táborok, hot-spotok, a problémáknak a keletkezésük helyén való orvoslása, a háborús országok lakosságának az országaikhoz minél közelebbi, lehetőleg velük szomszédos országokban való elhelyezése, az európai külső határok komoly védelme. stb.
2016. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled.

Vannak helyek a Földön ahol csak erővel lehet rendet tartani. A Közel Kelet ilyen hely.

2016. máj. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. A Közel-Keleti népek és országok összefogását kell előmozdítani annak érdekében, hogy érdekükben álljon rendet teremteni a környezetükben. Ebben szerintem a legjobb kezdeményezés a 2008-ban létrehozott Mediterrán Unió lenne, ha azt tartalommal tudnánk feltölteni.


[link]



2. Ehhez azonban először a saját házunk táján kellene rendet rakni, létrehozva az Európai Egyesült Államokat, amely kellően erős, hatékony, integrált és potens lenne abban, hogy irányt mutasson és kedvező gazdasági környezetet teremtsen.


[link]


[link]


3. A bevándorlókat (függetlenül attól, hogy politikai vagy gazdasági menekültek-e) be kell fogadni és hatékony lépéseket kell tenni az integrációjuk érdekében. Ez közös érdek, mert a befogadó ország nyer vele a legtöbbet.


[link]


[link]

2016. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Tök egyszerű senkit nem engedni be, honvédséget használni. Közel keleten minden felforgatót likvidálni, ennyi vége. Van még kérdés?
2016. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!