Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európában mikor térnek észhez,...

Európában mikor térnek észhez, mikor lesz forradalom, vagy már túl késő?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már én kezdek aggódni, hogy mi lesz európában, vagy 10 évvel ezelőtt még csodálattal néztem Amszterdamra Londonra Pátizsra és célom volt kontinensünket körbejárni és megismerni a kultúrákat, most meg inkább undorodom a nyugati országoktól, már a kultúra arrafelé a festetthajú feminista leszbikus szakállas pcsös akármikből és a burkás, mecsetes Mohamedekből áll..

Komolyan ennyire kivan mosva mindenki agya??? Vannak még értelmes emberek nyugaton. Komolyan mindenki tudatosan vagy a nélkül az európa léte ellen harcol?? És még ők próbálják ránk erőszakolni a kvótákkal a migránsokat.. nem elég, hogy már nyugaton mindennapos a terrorveszély, nőket erőszakolnak halomra meg már minden a muszlimokról szol ide is el akarják importálni. Hallok hiradóba felgyújtogatott befogadóállomásokról de ennyi??? Ennyi az ellenállás? Szerintetek mikor jön el az az idő amikor ténylegesen felébrednek az emberek vagy ennek már vége és már most térhetek át meleg muszlimra és dobhatom a kukába a magyar zászlót? De komolyan ennyi volt? Nyugaton nincsenek már nemzetek? 10 év mulva francia nemtorszag benelux allamok nagy britannia svedorszag es dania osszeolvad egy országgá ahol nincsenek nemzetek csak feherek es feketek??



#Európa #migráció #iszlamizalas
2016. máj. 9. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Európa gazdag, virágzó, kulturálisan magas színvonalú, liberális, demokratikus, jóléti államok közössége (ez alól csak néhány lecsúszott keleti állam jelent kivételt), miért lázadna bárki is a jó dolgok, kényelem, biztonság ellen.


Forradalom Magyarországon lehet, ha az emberekben tudatosul az, amit csinál velük a fidesz-jobbik bűnszövetkezet.

Sokaknak kezd már elege lenni az urambátyám mutyikorrupciós jobboldalból.

2016. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Én a hatóságok működését nem értem olyan ügyekben amikor bizonyítottan iszlamista emberekről vezetnek nyilvántartásokat, tudják kik ők, tudják hol vannak, mégsem történik kiutasítás. Több ezer ilyen van országonként Ny.Eu-ban. Sőt Svédországban egyenesen ingyen állami lakásokat utalnak ki azoknak akik visszatérnek a Közel-Keleti harcokból, ezzel is "segítve az integrációjukat".

Az nyugati bíróságok szabadon hagyják azokat akik bizonyítottan embereket fejeztek le Szíriában.

[link]

Ez kezd elmenni egy olyan irányba ami már beteg.

2016. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

# 1

Ugyan olyan ratyi a fidesz mint anno a nagy baloldal...

2016. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Akik lepontoztak azok szerint tehát teljesen rendben van hogy beteg agyú bűnözők mászkálnak szabadon egész Európában.. Gratulálok.
2016. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja,mert a nemzetek képesek békében élni egymással,ugye?

Az lenne a legjobb,ha végre egységes lenne Európa nem pedig ilyen gyűlölködő,nemzetieskedő tömegek alkotnák.

Ha neked ez szimpatikus ajánlom Oroszországot vag Észak.Koreát.


Mellesleg nem a magyar zászlót dobták ki a kukába egyesek,hanem az eu-s zászlót.

2016. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

# 5

Jah csak tudod egy úniónak nem így kellene működni ahogy most is működik...

Én nem is csodálkozok hogy sokaknak tökük tele van az egészel...

2016. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen, kedves kérdező, mindenki hülye nyugaton, csak mi vagyunk helikopter.


Voltak nemzetek, aminek a következménye állandó háborúskodás volt. Persze ha újabb Trianont meg Don-kanyart akarsz, akkor igazad van, rossz irányba megyünk. Ez ellen kezdték egyre szorosabbra fűzni a szálakat a nyugati országok, és ebbe a csoportba bevettek minket is.

2016. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már késő lesz.
2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!