Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem féltek attól hogy Magyaror...

Nem féltek attól hogy Magyarország újra orosz befolyás alá fog kerülni a közeljövőben?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 07:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem hiába írtam a kulcsszavak közé a "gyarmat" szót!
2016. márc. 10. 07:59
 2/20 A kérdező kommentje:
Ebben az országban csak én gondolom úgy hogy a két tömb közül inkább a fejlettebbet kéne választani? Meg az első hidegháborúban is a nyugat győzött!
2016. márc. 10. 08:00
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Igen győzött a nyugat. Legyőzött bennünket. Azóta se bírtunk talpra állni, meg nem is fogunk pár évtizedig.
2016. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert nem fog.
2016. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

#5

Lehet, hogy nem kéne annyit lopni, csökkenteni kéne az adókat, hogy jobb legyen a gazdasági környezet, javítani az oktatáson és akkor nem lennénk segédmunkás-ország.

Csak azt nem értem, hogy erről miért az EU tehet, amikor ez a magyar kormányok dolga lenne.

2016. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

A befolyás kissé relatív dolog, most is nagyban függünk az oroszoktól.


De teljes befolyás a közeljövőben egészen biztos nem lesz, amíg tagjai vagyunk az EU-nak és a NATO-nak, a legfőbb kereskedelmi partnerünk pedig Németország.

2016. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Meg van a veszélye.


Anno az osztrákok is megmondták: ha nem kell a monarchia majd megtudjátok milyen az orosz fennhatóság.


Jelenleg egy magunkfajta kisállam úgy lehet szabad ha versenyezteti a nagyhatalmakat a területén és nem kötelezi el magát egyetlen egynek.

2016. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
de, félünk ettől is, függetlenek kellene legyünk mindentől!
2016. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Már részben az alatt vagyunk, a Paks2 olyan nagyságú beruházás aminek része Orosz hitel. Ha itt nem lesz pénz az államnak amiből fizesse (lássuk be ez több évtizedre előre szóló hitel) akkor itt súlyos ára lehet. Akár még tovább eladósodunk vagy a hitel fejébe földeket és más javakat kell adnia az államnak.
2016. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Én félig orosz vagyok és nyugatra fogok távozni, de én már régebb óta tervezem ezt, nem úgy mint te...
2016. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!