Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik védik a migránsokat így...

Akik védik a migránsokat így látják?

Figyelt kérdés

Akik szerint az természetes, hogy a "migránsok" nagyobb mennyiségű készpénzzel érkeznek, internet és takarítás miatt fellázadnak a hatóságok ellen, a határon kővel dobálóznak, azok mi alapján látják így és mi alapján ítélik el azokat, akik megtagadják őket?


Ha két magyar fiatal az utcán kitör egy fát részegen akkor meg azonnal börtönre kellene ítélni őket, kezüket levágni, ez a reakció. Pedig az mennyivel csekélyebb súlyú a fent leírtakhoz képest.



2016. jan. 28. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Általánosítasz hitlerkém. Én vonatoztam minden nap, és tele volt velük a vonat. Mocskosak voltak, se cipő, se normális ruha se táska rajtuk. Az hogy átjött a határon pár pénzes, és pár aberrált állat nem jelenti azt hogy a maradék 95% ne csóró háború elől menekülő lenne. De persze aki a kurucinfón meg a facebuk rémhíreket lájkolja többet nem várni.
2016. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Akik védik a migránsokat, azok általában nem az ilyeneket védik. Csak ezt akarják sugallni. Láthatod, működik...
2016. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vágnám le senki kezét,ha magyar,ha migráns.


Akik ilyen hosszú utat tesznek meg nyilván nem üres kézzel teszik.

Vannak,akik az összes vagyonukat eladják,hogy elmeneküljenek.


A gond azzal van,hogy sokan hozzácsapódtak a menekültekhez.


Amíg ezek elbírásáláson esnek át,nem 2 nap.

Sajnos kevesen tudnak beilleszkedni,de nekik meg kell adni az esélyt.


Azok nem is fognak itt maradni,akik nem tudnak.

Mint ahogy a magyar külföldön dolgozóknak sincs kolbászból a kerítés.

Az EU nem egy segélyszervezet.

2016. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is láttam őket. De aki mellettük áll és a rendőrök elviszik őket, mert erőszakoskodnak habzó szájjal védi őket, hogy csak szegény menekült...


Nem a valódi migránsról beszéltem. Akkor ki is általánosít 1-es????


És a kurucos bar*okat is rühellem.


Látod, aki ilyen kérdést tesz ki nem feltétlenül Hitler.

2016. jan. 28. 21:43
 5/12 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma, hogy a valós menekültektől, aki tényleg háborús övezetből érkezik, nem tudják elvonatkoztatni azokat, akiket a kérdésemben fogalmaztam meg.
2016. jan. 28. 21:44
 6/12 A kérdező kommentje:
És persze természetes menekült reakció az is ami Németországban történt. Hiszen náluk a nők nem vehetők emberszámba, így jó hogy az európai emberrel is ezt művelik. Na és az a baj, hogy még így is ezeket az erőszakos embereket védik és nem a tényleges menekülteket.
2016. jan. 28. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

A kerdesed szimpla hazugsag. Senki sem vedi azokat, akiket leirtal, sot a migransokat sem. Senki nem akar migransokat.


A menekultekkel viszont nem lehet ugy banni mint az allatokkal.

2016. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

". Hiszen náluk a nők nem vehetők emberszámba"


Baromsagokat beszelsz megint. Te a tipikus egybites droid mintapeldanya vagy, aki a vilagot a kurucrol ismeri.

2016. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Így látják. Idegenszívü agymosott birka társaság.

A legfőbb érvük a migránsok mellett általában valami ilyesmi "Általánosítasz hitlerkém."

Ennyit tudnak. Ha nem a beteg bomlasztó nézeteiket támogatod náci, rasszista, fasiszta mindenféle -ista leszel.

2016. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ebből a cikkből is világos, hogy nem a menekültekkel, hanem a fasisztákkal van a baj:


[link]

2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!