Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Europában régóta élnek muzulmá...

Europában régóta élnek muzulmánok, és sokan. Ők ugyanannyira őslakosok, mint a nem-muzulmánok. Miért ne élhetnének a saját törvényeik szerint?

Figyelt kérdés
Nekik épp úgy joguk van a saját Európájukhoz, mint a keresztényeknek.

2016. jan. 6. 20:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"Vannak akik igen, de többségükben nem, akár mert nem is akarnak, akár mert nem is hagyják oket.


Lesznek összeütkötések a két kultuta között?

Lesznek.

Hát akkor igenis a "területet a békéért" a megoldás."


Szerintem kezdetnek az is jó lenne ha te átadnád a helyedet nekik! :D


Mert nem tudom milyen "béke" az amiről te hadoválsz amúgy.

2016. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy adjunk nekik területet, kérdező? Te hülye vagy? És kinek az országából? Meg mire fel? Mivan? Deportálni kell őket, még a korábban érkezetteket is, határokat megerősíteni, Fortress Europe, aki meg be akar jönni, azt egyszerűen lelőni a hatááron. Shooty shooty. Az ilyen szövegelést meg, amit te itt levágtál, bűncselekménynek nyilvánítani, mint a holokauszttagadást, és letöltendő börtön terhe mellett üldözni, mint nemzetbiztonsági kockázatot. Ennyikeh.
2016. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ha én Bécsbe megyek csak turistáskodni, vagy akár éni akkor nem azon kezdek háborogni miért nem a magyar szokások szerint mennek a dolgok... annak ellenére sem, hogy a svábokért nem vagyok oda. Tehát mindig a betelepülő alkalmazkodik. Vagy a gyépéseknek egyszerűbb megfogalmazás: Ha bemegyek egy idegen házba mint vendég nem fogok azon háborogni miért kell levenni a cipőm még akkor sem ha utálom levenni a cipőt és hülyeségnek tartom. Érthető? Az arabaok mindig idegenek lesznek európában de joguk van ahhoz, hogy európaiként éljenek de máshoz nincs. Ahogy egy európainak nincs joga az arab országokban keresztény európaiként élni.
2016. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
...Létrehozzák a nogo zónakat, ott a saját törvényeik szerint élnek. Akinek nem tetszenek a törvényeik, az ne menjen oda. Ezek a zónák az ő területeik.... meg az apjuk fasz@t meg az amit össze söpörnek... eddig szegyen hogy az ilyen zonakat nem töröltek el a föld szinéről a beteg nyugaton, mert felér egy állambiztonsagi kockázattal és terület rablásal. De a lényeg attól, hogy csináltak egy gettot még nem azt jelenti, hogy azt csinálhatnak amit akarnak rajta. Talán igy megérted: Veszek egy családi házat én se csinálhatok rajta amit akarok még akkor sem ha ha az enyém, például a saját földemen nem kiálthatok ki saját törvényeket és saját országot sem alapíthatok pedig én őslakos fehér vagyok. Vili? Tehát kérdező oltári hülyeségeket írsz.
2016. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
55%
területet pedig nem engedünk át, elég volt a trianoni rablás. Ha a muzulmánok nem tudnak alkalmazkodni lehet takarodni, ilyen egyszerű. Ismerek egy olyan jemenit aki 2O éve Budapesten él és hivatalosan muzulmán. Eszébe se jutna, hogy Magyarországra elöltesse az ő szokását és gondolatait, sőt megszerette a pacalt, sokszor teljesen olyan mint egy magyar és szimpatikus, hogy nem szereti a görbe orrúakat. Az ilyen jó emberek maradhatnak, de aki játsza a vallásos degeneráltat és erőszakos terület foglalót azt úgy kell kiűzni Európából mint a magyar őseink a törököket és ezt jogosan és boldogan mondom
2016. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szerintem megtaláltam a kérdező, egy régebbi 2011-es kérdését. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1621..

2016. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

A zsidók nem vették komolyan, mikor az arabok Jeruzsálemhez való ősi jogaikról kezdtek beszélni - és ma már az egész viág el is hiszi.

Mi nem vettük komolyan, pedig megmondták a muszlimok már akkor, hogy Európa elfoglalására készülnek - és ime, itt vannak.

Mi most nem vesszük komolyan, ahogy ők az Európához való ősi jogaikról beszélnek. Kiváncsi vagyok, hány évbe telik majd, hogy a világ ezt el is higgye. Pontosabban nem vagyok kiváncsi, de tartok tőle, hogy még azt is megérem.

2016. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Nem őslakosok. Írták már: európai muszlim őslakosok a bosnyákok, albánok. Kis jóindulattal még a törökök kb. ennyi.


Európa keresztény hátterű, történelmű földrész.


Aki ide jön, és betartja a törvényeket szabadon gyakorolhatja a vallását. Az itt élő muszlimok messze több jogot élveznek, mintha egy keresztény menne élni az ő hazájukba.

Gyakorolhatják a vallásukat, de nem élhetnek a saját törvényeik szerint, de te sem, és én sem. A törvény adott, azt kell betartani mindenkinek. Európában pedig az európai és helyi, nemzeti törvények a mérvadóak, senki nem állhat a törvény felett.


Tele van Európa mecsetekkel, halal - üzletekkel, imaházakkal.


Építs már te egy katolikus templomot Szaúd Arábiában vagy Iránban, vagy egy disznóhúst, alkoholt árusító boltot.


Kb. addig éltél.

2016. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Csakhogy ők egyáltalán nem állitják, hogy egyenlő jogokról van szó! Persze, hogy nem épithetsz keresztény templomot arab foldön.

MINDENÜTT ALLAH TÖRVÉNYE KELL, HOGY ÉRVÉNYES LEGYEN !

2016. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
ha már "őslakos" akkor asszimilálódnia kellett volna a mi törvényeinkhez
2016. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!