Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik lesznek az új-európaiak?

Kik lesznek az új-európaiak?

Figyelt kérdés
Ugye Európa lakossága öregszik és csökkeni. A bevándorlók pedig jönnek. Akár hány ezer év is, de az europidok el fognak tünni. Kik lesznek az új európaiak és hogyan fognak kinézni?

2016. jan. 3. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A gondolatmeneted kb. ahhoz hasonlítható, mintha a naplementéhez közeledve valaki elkezdne sopánkodni, hogy "mi lesz velünk most, hogy eltűnik a Nap?".
2016. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Olyan nincs, hogy "új-európai".

Európai nem lehet arab, afrikai.Azok mind bevándorlók.

2016. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

"Olyan nincs, hogy "új-európai".

Európai nem lehet arab, afrikai.Azok mind bevándorlók."


:-D


Akkor ennyi erővel az egész európai populáció bevándorló, mert ma már elfogadott tény, hogy az indogermán népek gyakorlatilag kiszorították Európa őslakóit, talán a baszkok tekinthetők egyedül őshonosnak, de van olyan verzió is, hogy még előttük is volt egy már kiszorított európai populáció! Meg akkor még nem is beszéltünk róla, hogy sok kelet-közép európai nép alig 1000-1100 éve tántogott be ide, ismerős? pl. valami magyar nevű bevándorló törzs is ekkor jött a távoli ázsiai sztyeppékről...

Európai az, aki Európában él!

2016. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

"Európai az, aki Európában él!"


Hogyne, persze.

Ha te kimész Zimbabwebe vagy Dél-Koreába, afrikai vagy távol-keleti leszel?

Hát nem.


Mivel, a kulturális, genetikai örökséged elég messze van az afrikaitól és a dél-koreaitól is, így európai marad Ázsiában/Afrikában.

Ugyanígy, ha egy afrikai jön ide, ő afrikai marad.


Európa nem az Egyesült Államok, hogy bármi lehet európai.Európában történelmi nemzetállamok vannak.

2016. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig tudtommal csak Izraelt akartak a mindossze 60 eve letezo palesztinoknak atjatszani.

Mostmar egesz Europa is a mindossze par napja beerkezett migransoke?

2016. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Az európaiak elözönlötték a többi kontinenst, úgyhogy génjeik eltűnésétől nem kell félni. Ilyen szempontból veszélyben inkább az amerikai és ausztrál őslakosok vannak.


A határok eltűnésével és a tudományok, technológia fejlődésével az emberek személyes mozgástere és látótere bővül. A gének éppúgy keverednek és megtermékenyítik egymást, mint az eszmék, mémek és kultúrák.


Az emberiség egy fajt alkot, amely egy egységes populációvá, szaporodási közösséggé ás társadalommá válik, növekszik majd a változatosság, mert nemcsak fehérek, feketék és sárgák lesznek, hanem az összes átmeneti szín is a színskálán. Az emberiség egyetemes kultúrája is gazdagabb lesz, mert új dolgokat tanulunk, többféle mesét mesélhetünk gyermekeinknek, többféle díszítőelemet használhatunk művészetünkben, több gyökérrel kapcsolódhatunk bolygónkhoz.


Nyilván előbb-utóbb létre fog jönni egy a mainál szabadabb, gazdagabb, fejlettebb, etikusabb, szolidárisabb, színesebb, változatosabb, demokratikusabb, fenntarthatóbb, környezetkímélőbb, harmónikusabb globális társadalom és globális államszervezet. Eltűnnek végre a mesterséges határok, eltűnnek végre a primitív törzsi villongások és a nemzetállamocskák ostoba provinciális háborúskodásai.


Béke és felgyorsult tudományos, művészeti, kulturális fejlődés vár ránk és jobb világban, amely felkészültebben és méltóbban várhatja a nagy találkozást távoli bolygók fajaival, civilizációival, népeivel, kultúráival.


Hát ez az én reményem és imám.

2016. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15.37.


Remélem, azért néhány kis rezervátumot meghagysz a máshogy gondolkodóknak.

Mint Amerikában az őslakosoknak.

Mert én nem szeretem a szürkét, nekem jobban tetszenek a külön-külön hangsúlyos, tiszta színek.


Nem szeretném, ha az ük-ük-ükunokám vágott szemű, kolbászajkú, krumpliorrú, szőke gyapjashajú, 150cm alatti, karamellaszínű lenne. És akkor még csak a külsőre látható vonásokról beszéltem, mert azt el lehet képzelni, a belsők bonyolultabbak.


Az én álmom az, hogy az utód generációk az én családomban az én őseimre fognak hasonlítani.

Akik közül ahogy eddig tudom, több mint tizen adták az életüket a hazáért csak 100 év alatt.

2016. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A világ vagyok - minden, ami volt, van:

a sok nemzedék, mely egymásra tör.

A honfoglalók győznek velem holtan

s a meghódoltak kínja meggyötör.

Árpád és Zalán, Werbőczi és Dózsa -

török, tatár, tót, román kavarog

e szívben, mely e multnak már adósa

szelíd jövővel - mai magyarok!


...Én dolgozik akarok. Elegendő

harc, hogy a multat be kell vallani.

A Dunának, mely mult, jelen s jövendő,

egymást ölelik lágy hullámai.

A harcot, amelyet őseink vivtak,

békévé oldja az emlékezés

s rendezni végre közös dolgainkat,

ez a mi munkánk; és nem is kevés."

(József Attila: A Dunánál)

2016. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!