Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Illiberális államé a jövő?

Illiberális államé a jövő?

Figyelt kérdés

[link]


A történelem során, a zsidók mindig okosabbak , előrelátóbbak voltak, mint az európaiak.

Manapság sincs ez másként.


Ezek a puhány, naiv, elkényelmesedett európai országok még a nyamvadt határaikat sem tudják megvédeni rendesen, egy gépfegyver látványától is a szívbaj kerülgeti őket.


Az a határ, amin csak úgy átlehet lépni az nem határ, az egy semmi.


Pedig, ideje lesz hozzászokni a fegyverekhez, mert ezzel a puhánykodással csak a terrorizmust importálják.



A zsidók azért ilyen sikeresek, mert sokat tanultak a történelmükből.

Rendesen védik az érdekeiket, határaikat, meg az állampolgáraikat is.Nem puhányak a migránskérdést illetően sem.


2015. dec. 27. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Antikrisztus állam a jövő.
2015. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

"A zsidók azért ilyen sikeresek, mert sokat tanultak a történelmükből.

Rendesen védik az érdekeiket, határaikat, meg az állampolgáraikat is."


No meg az évi 3ezer milliárd dollárról se feledkezzünk meg amit az USA alkotmánya biztosít nekik.

2015. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elozo, az allitasod nem igaz.

Az USA tenyleg hozzajarul Izrael katonai koltsegvetesehez, de azt boven vissza is veszi.

Izrael pld CSAK toluk vasarolhat fegyvert, az USA ingyen megkapja azokat a fejleszteseket, amiket Izrael az USA fegyvereken vegrehajt (ez onmagaban tobb, mint a tamogatas), az USA megkapja a szaiber eredmenyeket is.


Es meg nem beszeltunk arrol, hogy ha az USA valami befolyast meg akar tartani a KOzel Keleten, akkor ahhoz milliardokert katonakat kell allomasoztatnia ott - ehelyett megteszi ezt neki Izrael ingyen.

Szoval egyszeruen erdekek egybeeseserol van szo.

Annak idejen a SZU is megprobalta ezt Izraellel, de a zsidok az USA-t valasztottak. Aztan az SZU (meg az oroszok most is) megprobaljak ezt az arabokkal - mindenesetre sokkal tobbe kerul nekik, mint az USA-nak Izrael. Es a zsidok nemikepp sikeresebbek is, mint az arabok.

2015. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%

A zsidók 'sikerének' titkai.


A holokauszt ipar működik rendesen. Aki nem hajbókol az náci. Jogtalanul kapják a hatalmas kártérítéseket.


Az amerikai pénzkibocsájtás zsidó kézben van. Természetesen nem egyenes úton jutottak oda sem.

Fedezet nélküli pénzkibocsájtó szervezetre építettek egy monetáris világot. Ez világméretű köztörvényes bűnözés.


Az arra hajlandóságot mutató népeket(cigányok, négerek) bűncselekményekre sarkallják, a tipikus zsidó módszerrel (te szegény kisebbség vagy, ha lopáson kapnak kiált rasszistát) ezzel is bomlasztják a fehér kultúr társadalmakat.


Mivel a pénzkibocsájtás az övék, ez gyakorlatilag világméretű sajtócenzúrát tesz lehetővé nekik. Nonstop megy az agymosás a tv-n, internetes felületen keresztül pl. az általad linkelt 444 tipikus zsidó agymosoda.


Ebben áll a zsidó sikere. Gátlástalanul átgázol mindene és mondenkin. Csak a fajtársa érdekli a gojokat(goj jelentése tisztátalan, ezt a szót használja a zsidó a nemzsidóra) lelkiismeret nélkül eltiporja.


Leírtam ezeket a sorokat, vagyis az igazságot, és én leszek az antiszemita. Ez is tipikus módszerük. Az antiszemita kártya minden észérven felül áll, és természetesen mindent überel.

2015. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja és az én kommentem lesz törölve.

Ő leírja, hogy a zsidó mindig okosabb a goj meg puhány.

Ezzel semmi gond.


Én leírom az ellenkezőjét. Anntiszemita vagyok.

2015. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem írom,hogy náci vagy,csak azt,hogy ha a zsidók valóban ennyire uralni tudják a világot,akkor a kérdezőnek mégiscsak igaza van abban,amit ír róluk.
2015. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért?Szerinted le kellene lőni az embereket?

A nagy részét úgy is visszaküldik,ez lesz a vége.

Csak megy a huza-vona.

2015. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Részben igaza van.


De akkor sem lehet ezekre úgy tekinteni mint érdemre, hiszen alantas célt szolgálnak alantas módszerekkel


Charli Manson se volt hülyegyerek, mégse mondjuk, hogy ejj de prímán kitervelte azokat a gyilkosságokat.

2015. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát,nem tudom,de számomra továbbra is nehezen hihető,hogy 10-15milliónyi zsidó képes lenne erre,bár ki tudja.De hogy alantas célokkal teszik ezt?Mihez képest?Bármely nagyhatalom,vagy nemzet,ha úgy tetszik alantas módon,a saját céljainak megfelelően próbálja alakítani a világot.
2015. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi van 52-es folment az agyvized?


"Ő leírja, hogy a zsidó mindig okosabb a goj meg puhány."

Ki, mikor, hol irta ezt, kerem a linket!



"Én leírom az ellenkezőjét. Anntiszemita vagyok."

Vagyis leirod, hogy hogy a "goj" mindig okosabb a zsido meg puhány. Tenyleg antiszemita vagy, bar itt ezt magad onkent ismerted be, senki nem kerdezte.

2015. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!