Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek kinek van igaza...

Szerintetek kinek van igaza ebben a politikai szituációban?

Figyelt kérdés

A migránsok rátámadnak a kamionosokra, rongálnak, fenyegetőznek, dobálóznak, a kamionosok viszont ha valamit "lépnek" akkor meg vannak hurcolva...A linken található a videó az esetről.


[link]



2015. nov. 30. 06:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudod én jártam ott, te nem.
2015. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11


Tudod én önkénteskedtem, jártam menekültek és migránsok között, te nem. Te is röhögnél az elkeseredett kamionos szövegen, ha legalább egy picit belelátnál a szemét arabok életébe. A meghurcolásról ne is beszéljünk.

2015. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudod, nem tud nagyon érdekelni az arabok élete. Mi vagyunk Európában itthon, ők jöttek ide - többségében - illegálisan, és rabolnak, fosztogatnak az autópályán a helyi hatóságok pedig szemet hunynak. Fogadd őket örökbe, a többség szeme kezd már felnyílni, nekünk nem kellenek.


Az értelmiség feladata lenne, hogy elsősorban az őslakos embereket védje, de elárulja azokat.


De tudod mit, jó. Mit kellene nekem ott tennem mint kamionsofőr, a videón látott helyzetben? Nem állítom, hogy helyes amit a kolléga tett, de tényleg, mi a helyes magatartás szerinted? Nem kötekedés, komolyan kérdezem.

2015. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Tudod én önkénteskedtem, jártam menekültek és migránsok között, te nem."


Épp az, hogy ő járt ott közöttük, te nem.


Másrészt akkor elárulnád, hogy miért kell a haladó kamionnak betörni a szélvédőjét?

Miért hiszik azt, hogy rájuk nem vonatkoznak szabályok?

Gondolom panaszkodás közben ezt is elárulták neked.

2015. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!