Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bécs vagy München veszélyesebb...

Bécs vagy München veszélyesebb jelenleg?

Figyelt kérdés
A párom mindenáron meg akar állni Bécsben december 23-án, mivel utazunk haza Münchenből. Arról már lebeszéltem, hogy az Adventi vásárra menjünk, de arról nem tudom, hogy megálljunk fél napra a városban. Szerintem az életünkkel játszunk már akkor is, ha csak ki merjük tenni a lábunk a lakásból az ünnepek alatt, szerinte Bécs nem veszélyes hely, mivel az osztrákok nem bombázták Szíriát, nincs indíték. De melyik terrorista keresne indítékot?
2015. nov. 15. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen a fegyverzeted.
2015. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésben-a válaszokkal ellentétben- nincs semmi kifogásolható
2015. nov. 15. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánszemély fegyverzete...

Te lenni vicces fiú.


Álljatok meg nyugodtan Bécsben.Úgy se lehet tudni mi lesz.

Aki abszolút biztonságot akar,az vonuljon börtönbe.

Vidd el a párodat szépen a városba.Ha nem teszed,azt hallgathatod majd még egész januárban is.:)

2015. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A terroristáknak pont ez a céljuk, hogy mindenki rettegjen. Ne adjátok már meg az örömöt ilyen állatoknak! Csomó kérdést látok, amik erről szólnak, hogy melyik város biztonságos stb. Most akkor félelemben kéne élni, mert van néhány idióta, akiknek ez a céljuk?

Pontosan ez miatt nem szabad így viselkedni! Nem szabad, hogy a félelem eluralkodjon, különben ezek a majmok máris győztek.

2015. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!