Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat-európaiak csak...

A nyugat-európaiak csak maguknak keresték a bajt?

Figyelt kérdés

Az egész terrorista történet nem létezne, ha egy darab arabot nem engedtek volna be.

Ez minden gond forrása.


Ezek a közel-keleti népek kockázatot jelentenek.

A "Charlie" példája is mutatja, hogy ha nem az 1. akkor a második vagy harmadik generáció kezd el terrorizálni.



A nyugat-európaiak maguknak keresték/keresik a bajt ezzel az idegenrajongó politikával.

Nem azt mondom, hogy megérdemlik, de remélhetőleg tanulnak ez esetből.


Ha, meg munkaerő kell, akkor meg szüljenek.2000 eurós átlagfizetésekből ne már, hogy nem lehet gyerekeket nevelni.

Vagy, hívjanak be más európai országból munkaerőt.Mondjuk görögöket, vagy spanyolokat, ott úgy is nagy a munkanélküliség.



2015. nov. 14. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is maguknak keresték a bajt. Egyáltalán miért engedtek be egyetlen darabot is?

De ez az emberi butaság, az nem baj, ha jön 2-3 migráns, de az már baj ha több millióan jönnek. De miért? Csak azért mert most még nincs baj, akkor nem gondolkozunk előre? Ne jöjjön az a 2-3 se mert ha azokat befogadjuk, akkor megindul a fél közel-kelet felénk és ez lesz.

2015. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de most azt írja az index, hogy parkolójegy alapján kezdtek el nyomozni.

Kész röhej, ez egy szervezett buli.

2015. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon tájékozatlan vagy, ha ezt gondolod. Kicsit utána néznél a világ híreinek akkor feltűnne talán, hogy az Iszlám Állam merénylet-sorozata már jóval a migráns-áradat kezdete előtt elkezdődött.

Újságírókat fejeztek le. A nyaralók közé lőttek stb, stb.

Az iszlám Állam elpusztítására vetettek be katonai erőket többek között a franciák is.

Naivság lenne azt gondolni, hogy az iszlám terroristák a menekültek nélkül nem lennének itt Európában.

Ha figyelnél rájönnél, hogy azt csinálnak, amit akarnak és bármilyen aljasságra képesek.

Többek között a menekültek is miattuk jöttek Európába.

2015. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen arabot nem engedtek volna be?Szerintem ezt képtelenség megoldani,legfeljebb úgy,ha követve a régi kínai példát,fallal veszik körbe Európát.És hogy szüljenek?Feltűnhetett volna,hogy ez nem csak nyugat-európai probléma,például mi sem állunk jobban.
2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4.

Azért a kelet-európai pár száz eurós fizetéseket ne hasonlítsd össze a nyugati 2000-3000 eurós fizukhoz.

2015. nov. 14. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a szülés,nem pusztán a fizetéstől függ,szerintem. Hiszen ezesetben India,Kína népessége nem ott tartana ahol.Őszintén szólva,kíváncsi lennék,hogy mondjuk 500év múlva,hány fehér ember lesz a Földön.Szerintem,nem sok. Nem mondom,hogy ezt kell szeretni,de ez van.Szóval szerintem ezt a folyamatot nem nagyon lehet megállítani,legfeljebb lassítani.
2015. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
500 év múlva lehet, hogy már ember sem lesz a Földön.
2015. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak maguknak keresték. Nekünk is. Ez a baj.
2015. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!