Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz, hogyha Afrika is...

Mi lesz, hogyha Afrika is megindul Európa felé?

Figyelt kérdés

[link]


A kontinens népessége átlépte az egymilliárdot, a népesség pedig nagyon fiatal.Fiatalabb, mint a közel-keleti országokban.


Egy ekkora migrációval, hogyan birkózna meg Európa?



2015. nov. 2. 17:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az ég kék, de mivel liberális "demokráciában" élünk, nem szabad tudnom, hogy az emberek többsége is így gondolja-e :)
2015. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 tetro ***** válasza:
8%

18.33

aha. szóval szerinted az, hogy az ég kék az egy ugyanolyan tény, mint hogy a nép többsége ugyanazt gondolja mint te. aki pedig nem része ennek a többségnek az agymosott.

2015. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
45%

Az, hogy az ég kék, ugyanolyan tény, mint hogy a határokat le kell zárni.

Egyébként olvass el bármilyen felmérést a közelmúltból, az európai emberek többsége így gondolja. De ha szerinted ezt nem szabad kimondani, az szép korokra emlékeztet :)

2015. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 tetro ***** válasza:

18.52

bármit ki lehet mondani. csak te a véleményedet osztod meg, legitimálva ezt azzal, hogy a "nép" egészet, majd csak többsége egyetért veled. mindenki mást pedig agymosott degradálva azonnal, aki mást gondolna mint a "nép", vagyis te.

és ez a ténytől teljesen független, hogy a határokat le kell-e zárni vagy sem. a retorika amit használsz, kirekesztő, lenéző, és hidd el, a népből nagyon sokan nem szeretnének egy ilyen gondolatmenetű emberrel egy platformon lenni :)

2015. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

Azért azt érdemes tudni, hogy a nyugat-európai társadalmak alapvetően azért befogadóbbak a bevándorlókkal, mert náluk ez teszi lehetővé, hogy a fehér német-francia-angol-svéd állampolgár csak hírből ismerje a minimálbér fogalmát. Náluk megvan az egyértelmű, kézzel fogható pozitívuma is a bevándorlásnak, míg mi Magyarországról ezt nem ismerjük. A magyarok is árnyaltabban látnák a dolgokat, ha magyar ember 80 ezer forintért nem kéne hogy dolgozzon, mert azokat az állásokat betöltenék a bevándorlók, cserébe a magyarok fizetése mondjuk nettó 140 ezer forintnál kezdődne.


A nyugatiaknak tehát van mit mérlegelniük, nekünk nincs.

2015. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az, ami most van: aki háborús országból jön, azt be kell fogadni (leginkább a szomszédos békés országnak), aki nem, az mehet haza.
2015. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
18:55 Mint mondtam, minden felmérés azt bizonyítja, hogy az emberek többsége úgy gondolkozik a dologról, ahogy én. Így nem értem, miért ne lenne jogom ezt állítani.
2015. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

" a megkérdezett németek 79 százaléka, az olaszok 77, a spanyolok 67 százaléka támogatja a migránsok befogadását"


[link]


Direkt a nácik által imádott mandinerről hoztam a linket, hogy ilyen alapon ne tudd kikerülni. Tehát, miért hazudsz?

2015. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 tetro ***** válasza:

19.37

jogod van bármit állítani. jogod van hülyeséget is állítani. csak attól még, hogy te állítasz valamit, és azt mondod, hogy az egész nép ugyanígy gondolja, attól az még nem lesz olyan tény, mint hogy az ég kék.

de nem az a gond, hogy hülyeséget beszélsz. hanem hogy lenézel mindenki mást, akinek más véleménye van, a sajátodat pedig nagyon nagyon magaslóról osztod, mintha tény lenne. és szerintem ez igen kártékony. szerintem el kellene gondolkodnod azon, hogy szükséges a tudással ami neked van, ennyire lenézőnek lenni másokkal szemben.

2015. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A "Nemzeti Közszolgálati Egyetem" "oktatója" az M1 "híradóban" mond valamit. Fantasztikus, de valahogy nehezemre esik komolyan venni.
2015. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!