Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nénetországi puccs?

Nénetországi puccs?

Figyelt kérdés

Véleményetek szerint létezhet az az állapot Németorszàgban(migràcskérdésben)amikor a német rendőri vezetők vagy az ottani vezérkar vezetői sajàt kezükbe veszik a hatalmat.A jelenlegi vezetés tagjait hàzi őrizetbe helyezik és a vâlsàghelyzetre való tekintettel egyfajta szükségàllapotot vezetnének be.Nem korlàtoznàk a polgàri jogrendszert,nem lenne kijàràsi tilalom,csak kerítésépítés és a màr ott levők kitoloncolàsa.Most ennek a költségeit hagyjuk.

Lenne-e tàrsadalmi tàmogatottsàga?

Én magam semmi esélyt nem làtok ilyesmire,de kivàncsi vagyok a véleményekre.


2015. okt. 21. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt lehetetlen megcsinálni Németországban, azonnal kikiáltanák a németeket náciknak stb, amit ugye az átlag német nem viselne el mert hát az csúnya nagyon rossz dolog a saját értékeidet megvédeni és "nácinak" lenni :)))

Az a baj a németekkel hogy a 2. VH után olyan szinten kiherélték őket (tisztelet a kelet-németeknek) hogy képtelenek bármire is.

2015. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
migrács ?
2015. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a 1920-33-ig tartó weimari alkotmányon alapuló Német Birodalomnak volt a sajátossága. Az ilyen módszerek alkotmányosan ki vannak tiltva.
2015. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam egyes.

Ja migràcs!Volt az a mesefilm régen a pomogàcsokról,onnan raktam össze ezt a megnevezést.Nyugtass meg hogy nem jogvédett!

2015. okt. 21. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem létezhet ilyen állapot, nincs ilyen jogkörük.
2015. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilvàn nincs jogkörük,de egy ilyen helyzet felülírja a jogköröket
2015. okt. 21. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem létezhet ilyen állapot, nincs ilyen jogkörük."

Ezek lehettek Allende utolsó szavai...


"Salvador Allende Gossens (1908. június 26.[1], Valparaíso – 1973. szeptember 11., Santiago de Chile) orvos, 1970 és 1973 között Chile elnöke. A hadsereg által végrehajtott puccs során az elnöki palota ostroma idején öngyilkos lett." -wiki

2015. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Lenne-e tàrsadalmi tàmogatottsàga? "


Dehogy lenne. Egyszeruen nem ertem hogy miert gondoljatok hogy a nemet tarsadalom teljesen mast akar mint a kormanya.


Azert mert kivonul nehany ezer idiota rendszeresen Drezdaban?


Sok millio meg nem vonul ki.

2015. okt. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jólvan 60as,nyugodtsàg van!

Az a bajod hogy a néhâny ezer idi@óta kimegy,vagy hogy a sok idióta meg nem megy ki.

Mint fentebb írtam,én magam sem hiszek ilyesmiben.

Több mint 10éve élek köztük,egy kicsit megismerhettem mostanra a mentalitàsukat.

2015. okt. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!