Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feltűnt hogy a menekültek...

Feltűnt hogy a menekültek egyre átlátszóbban hazudnak?

Figyelt kérdés
Ma láttam hírekben ahogy egyikük elmondta hogy iraki és katolikus és az isis megfenyegette hogyha nem jön el Irakból akkor megölik őt is és a családját is...ahha csak az volt a baj hogy a családja nem volt sehol sem....akkor most ez hogy is van??
2015. szept. 19. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
A kormány még ennél átlátszóbban is hazudozik, aztán azzal sem törődik senki. A menekültek legalább megerőltetik magukat, ezt azért lehetne értékelni bennük.
2015. szept. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy hazudnak. Az igazság annyi amivel a sivatagba toloncolnák őket. Nem szabad bedőlni nekik.
2015. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy a családja nem volt ott, az nem bizonyít semmit. Az már igen, hogy az iszlám tanítása szerint a keresztényektől (és a zsidóktól) adót kell szedni, vagy meg kell őket ölni. Egyéb hitetleneket pedig csak megölni lehet, ha nem térnek át az iszlám vallásra. Az elüldözés nem opció, aki el akarná üldözni őket, azt a muszlim társai ölnék meg saját törvényeik szerint.


Egyébként logikus is, hogy hülye lenne az IÁ bárkit is elüldözni, akitől adót szedhet. Bevételre szükségük van nekik is.

2015. szept. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"z iszlám tanítása szerint a keresztényektől (és a zsidóktól) adót kell szedni, vagy meg kell őket ölni. Egyéb hitetleneket pedig csak megölni lehet, ha nem térnek át az iszlám vallásra. Az elüldözés nem opció, aki el akarná üldözni őket, azt a muszlim társai ölnék meg saját törvényeik szerint."


Ez nettó baromság, hol ovasol ilyeneket? Adót valóban szednek a nem muszlimoktól, de azt is csak azért, hogy kiváltsák ugyanazt az öszeget, amit a muszlimok kötelezően adományoznak a rászorulóknak.

2015. szept. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem fogják bevallani, hogy terroristák.
2015. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Vallástól meg jó/rossz szándéktól függetlenül...

Úgy csinálják, hogy a családjukat ott hagyják mondjuk Törökországban ahol nyugi van, ők megpróbálnak letelepedni nyugaton, és utána akarják behozni az egész családot.

2015. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
abban is van valami amit az utolsó mond....lehet van ilyen is olyan is. de őszintén a röszkei dolog után én már besokalltam...egy részem eddig sajnálta őket,de azért észen voltam, hogy azért nem mindenki kell ide mert egy része hazug.de amit leműveltek röszkénél, hogy rátámadtak a rendőreinkre és ezzel együtt az országunkra is mivel a határra támadtak nekem már egyre kevésbé sajnálom meg őket.mert ebben a buliban olyan is benne volt aki tényleg menekül....mégis hogyan sajnáljam az ilyet aki erőszakosan akar bejönni egy ország területére mégha menekült is???már bocsi de az olyannak valahol tojom le a baját,aki az országunkra támad.pláne hogy ezek között az egyik bujtogató terrorista volt...nem kérek belőle, hogy idehozzák ezt a viselkedést és a terroristáikat...mostanra eljutottam arra a szintre, hogy aki normmálisan bekopog és végigjárja a jogi utat az jöjjön,aki meg nem hajlandó hanem csak a rendőreinkre támadnak me erőszakoskodnak ilyen csoportosan azt akkor se engedjük be ha menekült. nem kell ilyen ide...és őszintén ez az egész blaba hogy ez uniós probléma.....ugyanmár ez nem uniós probléma....ez németek problémája,mert ők a célország.bőven elégszer áldoztuk már fel magunkat nyugatért és cserébe belénk is rúgtak,hát most nem fogjuk beáldozni magunkat. legyen tele az ő országuk ilyen erőszakoskodó emberekkel, ha ők a cél. eszem ágában nincs a saját országomat elsüllyeszteni mások baja miatt és sztem ezzel a legtöbb magyar egyet ért.aki menekült és képes normálisan viselkedni az jöjjön,de ezeket akik ezt csinálják tojom le...és igenis úgy vagyok vele, hogy tereljük őket szépen horvátoknak, azok is megérdemlik, hogy jól megszivassuk őket,miután össze-vissza hazudnak ilyeneket, hogy megállapodtak magyarokkal, hogy hozzánk szállítják őket buszokkal....ehhez képest semmi ilyen megállapodás nem volt....szerbek is megérdemlik amit tőlünk kapnak....mert azok meg hagyták megveretni a rendőreinket...pontosan ugyanazt a viselkedést tanusítják amit tanusítottak a történelem során, hogy a magyar megsemmisítésére törekedtek...most is azt csinálják,meg hazudnak rólunk. megérdemlik az ilyenek, hogy mi se legyünk velük kegyesek ennyi...menjenek csak szépen a menekültek horvátok meg szerbek felé, hogyha ilyenek velünk....nem sajnálom se őket, se nyugatot ami bűnöket elkövettek már ellenünk...
2015. szept. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!