Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A bevándorlók mivel közlekednek?

A bevándorlók mivel közlekednek?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sokan közülük gyalog indultak el otthonról. Na most, Szíriából a határig legalább 2000 km a táv, de inkább 2500. Idős bácsik, nénik, gyerekek, terhes anyukák mégis hogy a fenébe ívelnek át ekkora távolságot? És szemmel láthatóan nem fárasztotta le őket a rövid túrázás, mert hőbörögni, kövekkel dobálózni maradt erejük.


Egy nappal a horvátok bejelentése után is ott tolongtak már a szerb-horvát határon, pedig ez is minimum 150 km Röszkétől (nem néztem meg, tippeltem). (Kicsit off, de ugye kerítés megkerülésével ott is jönnek az országunkba, de miért? Szlovénia felől nem lenne közelebb nekik Németország?)


2015. szept. 18. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Autóstop, embercsempészek, séta, buszok.


"Idős bácsik, nénik, gyerekek, terhes anyukák mégis hogy a fenébe ívelnek át ekkora távolságot?"


Sokkal szívósabb népek élnek arrafelé. Gondolok csak a nagyapámra, aki hetente gyalogolt be Leányfaluról Budapestre a piacra. Még 60 éves korában is.


"És szemmel láthatóan nem fárasztotta le őket a rövid túrázás, mert hőbörögni, kövekkel dobálózni maradt erejük."


A keménymag dobált, a hőbörgő hülyék, nem az előbb említettek.

2015. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A határokon mindig gyalog mennek át, meg még plusz ide-oda, amennyit muszáj, de az út nagy részét busszal, vonattal, autóval, hajóval teszik meg, kinek mennyi pénze van.
2015. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!