Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én látom úgy hogy országu...

Csak én látom úgy hogy országunk ellen összeuropai hidegháborút indítottak?

Figyelt kérdés
Komolyan mindenki minket támad menekültügyben.szerbek.horvátok is picsogtak h nem tudjuk kezelni a válságot.erre szerbek eddig csak becsukták a szemüket.horvátok meg 1 nap alatt megadták magukat a nagy becsmérlésükben.románok szintén.osztrákok is szapultak minket hogy nem regisztrálunk erre mi nagyon is regisztrálunk de ők meg szintén 1 nap alatt feladták a regisztrálást. De azért hej de magyarok.svájciak ugyanígy ránk visítottak hogy kirekesztőek vagyunk erre azok meg kitoloncolták az első hullámokat oeszágukból.németek is vicsorogtak hogy kb mi tehetünk róla hogy el vannak lepve...miközben köszönjék unionak meg az elcseszett politikájának meg a Merkel asszony elhibázott kommunikációjának amivel megszivatott minket is...erre azok se tudták kezelni.ráadásba most hallottam hírekben hogy mivel nincs hely az egykori haláltáborokat nyitották meg elhelyezésként.jah de mi vagyunk a kirekesztőek meg akik állatként kezelik a migránsokat...svédek is minket támadnak ebben...szlovákok meg direkt magyar területeken akarnák létrehozni a táborokat..komolyan mintha egész Europa minket támadna mint anno 1.vh ban.csak most nem fegyveresen fordult ellenünk mindenki hanem a médián keresztül..jah azok meg hazudnak rólunk mint a vízfolyás. Szó szerint ha most megtámadna minket bmelyik szomszéd sztem az összes nekünk jönne egyszerre.komolyan mit tettünk vagy mi van bennünk hogy ennyire hazudnak rólunk?hogy ennyire leszólnak miközben ők még annyit se tudnak hozni...félnek tőlünk hogy egyszer visszafoglaljuk a területeinket?vagy egyszerüen ezek a népek ennyire gonoszak?
2015. szept. 17. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez csak a politikusok parasztvakítása. A horvát miniszterelnök egy órája közölte, hogy az elmúlt két napban 9200 határsértő volt ott és jön a katonaság és a horvát-szerb határ ezennel lezárva.


"Maradjanak Szerbiában, Macedóniában, Görögországban, vagy akárhol de ide többet be nem jönnek" - Ezt mondta a horvát miniszterelnök.


Tulajdonképpen mindenki azt csinálja amit mi, csak ők előtt még szájhősködnek egy kicsit az "európai értékekről"

2015. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-2 hétig fog csak tartani a dolog, utána minden jelenleg habzó szájú ország ugyanabba a helyzetbe kerül. Lást például Horvátországot, akik a minap mondták, hogy jöhet mindenki, ma meg már a határ lezárásáról, a hadsereg mozgósításáról van szó, miközben máris zavargások vannak ott is. Ugyanez lesz Romániában, Szlovákiában, Szlovéniában, idővel Ausztriában is. Aztán jönnek majd a terrorakciók is, először német vagy francia földön a legnagyobb eséllyel.


A libsi média persze ekkor is ki fog valami mentséget találni...

2015. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokáig tart, mert hamar elfoglalják őket a saját problémáik. És valószínűnek tartom, hogy a röszkei határincidensnél súlyosabb dolgok fognak történni.
2015. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem háború, csak irigykednek. Orbán, a legnagyobb államfő emlékezetem óta, megmondta mi volt, mi van és mi lesz! Irigykednek eu s , nem eu s országok vezetőik, mert ők csak tapogatóznak mint bárány a ködben, amikor sok a farkas.
2015. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igeeen, mindeneki E SZENT FÖLD ellen esküdött össze. Mindenki MAGYARORSZÁGRA pályázik, MINDEN tekintetben. És TÉGED akarnak bántani, TE vagy a fontos, meg az egész MAGYAR népet akarják kiirtani :D
2015. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó ez egyáltalán nem volt cicces annak fényében h mindenki hazudik rólunk..persze hazudnak mert tudják hogy mi felkészültünk a kerítéssel h mi ki mertünk állni.hogy mi ki mertük mondani amit gondolunk ilyenkor meg rasszisták vagyunk..inkább rasszista mint ostoba sztem...mint ők. Sztem is azért visítanak ránk mert mi tettünk magunkért a kerítéssel tenni fogunk sereggel is ha kell és tudják hogy a kerítésről bmennyire próbálnak meggyőzni minket tudjuk h csak azért teszik mert ezzel megszivathatjuk őket.lásd horvátok akikhez a kerítés miatt 6000 en mentek ide meg szinte senki..na ennyire fölös a kerítés...ezért rinyálnak sztem is mert irigyek hogy mi nekik most betartunk.mi nem leszünk ellepve mert felkészültünk...ez a bajuk ugyis mert tudják hogy most ők húzták a rövidebbet és nem tudják ellepetni és ránk testálni ezt az egészet helyettük.mert ugye eddig ezt csinálták.Románia eddig kimaradt a buliból.horvátok is...szerbek becsukták a szemüket és engedték ránk őket. Most majd nem fogják tudni...nem tom ki hogy van vele de nekem hízik a májam valahol hogy amit ezek tettek velünk Trianonnal hogy visszafingatjuk őket😈😈😈😈
2015. szept. 18. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mondják ezt rólunk a külföldi politikusok, mert az ő népük gyakorlatilag ugyanezt követelte a vezetőiktől. Ezért kellett lehúzni a magyarokat, hogy jaj, hát ez embertelen, rasszista, náci, ne már, mi ilyet nem csinálunk. De most már belátják ők is, hogy ezt kell csinálni.
2015. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!