Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért osztja Németország a...

Miért osztja Németország a kuruc. Info álláspontját?

Figyelt kérdés

"Akik úton vannak, azok közül sokan nem igazi menekültek"

- ezt mondta Joachim Herrmann, Bajorország tartományi belügyminisztere.


Eddig a balliberális média mind menekülteknek nevezte őket. Akkor most ez nem igaz?


2015. szept. 14. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Tudod, mondhatod, hogy én is osztom. Rengeteg névelőt használnak ott, és én is szoktam. Meg kötőszavakat. Sőt, időnként kimondom a "kuruc" szót is. Az meg lényegtelen, hogy ekkor 1703-ra gondolok.
2015. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Németország meg Izrael pénzeli a kuruc-ot. Azért nem mernek névvel írni cikket ott.
2015. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én libsi vagyok mégis egyetértek a kijelentéssel.
2015. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szántóvető ***** válasza:
azért mert ez az igazság.ilyen egyszerű,nem kell okokat keresni.végülis a gazdasági bevándorlók is menekülnek csak ők egy jobb élet reményében kelnek útra.ki kéne már tenni az európa megtelt-táblákat mert itt sáskajárás lesz,egyfajta etnikai armageddon ami senkinek sem jó.
2015. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A kuruc.info álláspontja szerint 1+1=2, ezért követelem, hogy az összeadás szabályát változtassák meg! Ne lehessen többé a gyalázatos kuruc.info-val egyetértésben összeadni!
2015. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

"Ne lehessen többé a gyalázatos kuruc.info-val egyetértésben összeadni!"


Nem kell a műhiszti, a németek jól pofára estek, ami érthetően nagyon fáj a libsiknek.

Nehéz beismerni, hogy amit a szélsőjobb fújt, azt most meglépik a toleranciabajnokok...

2015. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem műhiszti, Kolléga! Arra mutattam rá, hogy amikor Németország döntést hoz, akkor nem a kuruc.info álláspontját osztja. Meg kéne tán tanulni olvasni, és értelmezni! Kérdező hozta összefüggésbe sunyi módon Németország döntését és a kuruc.info-t.
2015. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kellene megtanulni olvasni?

Ez jó :)

Mondja ezt az, aki nem veszi észre, hogy mi a kérdés lényege....

2015. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy-két dologban osztják, ezer dologban meg nem (szerencsére).


Amúgy ezt én is osztom, 100% hogy egy részük nem azért jött el mert veszélyben volt az élete.

2015. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta ez csak még inkább bebizonyosodott, akárhogy nyühögnek a ballibrik. :)
2017. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!