Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Hitler elne akkor szerintet...

Ha Hitler elne akkor szerintettek o megengedne ezt a "nepvandorlast"?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hitlrt nem hoznák az arabok döntési kényszerbe


nem packáznának egy olyan vezetővel aki simán neki ment a SZUnak

2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Hitler élne, akkor most 126 éves lenne, ami eléggé valószerűtlen, mert Parkinson-kóros volt és az orvosok is azt jósolták neki, hogy még 1945-ben belehal a betegségébe, ami nem történt meg, mert fejbe lőtte magát, de ha még ez sem lenne elég, akkor sem tehetne semmit, mert valószínűleg kivégezték volna a tettei miatt.
2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 en azt kerdeztem " hogyha " elne
2015. szept. 8. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha élne, akkor most bujkálna valami dzsungel mélyén.
2015. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha Sztálin élne, akkor ezt a kérdést most hírből sem tehetted volna fel.
2015. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így gondolta a kérdező, h hány éves lenne, meg hol lenne, hanem ő mit tenne a "menkültekkel".

Szerintem lelövette volna őket a határnál.

2015. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#1,6 koszonom
2015. szept. 8. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem nem így gondolta a kérdező, h hány éves lenne, meg hol lenne, hanem ő mit tenne a "menkültekkel".

Szerintem lelövette volna őket a határnál."


Ezt viszont teljesen felesleges volt megkérdezni, mert minden ember tudja, akinek 80-nál nagyobb az IQ-ja, hogy Hitler lelövette volna őket.

Persze, ha a kérdező nem éri el ezt a szintet, akkor teljesen jogos volt a kérdés.

2015. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8+

És minden 100-nál nagyobb IQ-val rendelkező személy tudja, hogy a menekültek így el se indultak volna.

2015. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os, szerinted.

Valójában azonban a kérdés "ha a nagymamámnak kereke lenne, talicska lenne" típusú. És azt várja, hogy mondd ki, amit ő nem mert (halomra löveti). Barátom, ne nézd ennyire hülyének Hitlert. Nem volt egy észkombájn, de ennyire ne becsüld le.

Kezdjük azzal, hogy a menekülés azért történt volna, mert ott ő keverte a sz.rt. Ez volt a célja, csak nem jött össze.

2015. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!