Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt a menekültkrízist meglovag...

Ezt a menekültkrízist meglovagolhatja az ISIS?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy a közeljövőben ki fog jönni egy olyan propagandavideójuk, amiben azt taglalják, hogy az európaiak mennyire megalázták a bevándorlókat (akik többek között az ISIS miatt menekültek el) és arra fogják buzdítani az elégedetlen bevándorlókat, hogy álljanak bosszút az őket ért sérelmek miatt és egész biztosan vannak olyannyira elégedetlen és önérzetükben sértett bevándorlók, akik képesek felülni ennek a dolognak és valóban úgy gondolják, hogy ők nem kapják meg azt, ami őket illeti, ezért pedig nekik Allah adta joguk bosszút állni. Az ISIS valahogy úgy fogja beállítani az egész dolgot, hogy "Európa megmutatta az igazi arcát, a toleráns és befogadó országok szövetsége valójában egy kirekesztő és megbélyegző közösség, akik nem tisztelik a vallásunkat, sőt egyenesen megalázzák azt. Téged is megaláztak? Beléd is beléd rúgtak? Ragadj fegyvert és torold meg a sérelmeket, amik téged értek, Allah a leghatalmasabb stb. blabla...."
2015. szept. 5. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg is fogja.
2015. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úgy lovagolhatja meg ahogy akarja


csak a szerencse kérdése az ha esetleg még sem

2015. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég megcsinálták. Többet nyertek rajta, mint valami kampány. Ellenőrizetlenül engedjük be az embereket. A menekültek nagy része katona korú férfi.
2015. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy már nem kérdéses; itt van az ISIS európában. Jelenleg a hálózat és kapcsolatok kiépítése zajlik.


Simán el tudom képzelni azt, hogy provokátorként feltüzelnek egy ilyen tömeget, mint mondjuk 2006-ban a szocik csinálták itthon. Csak a 2006-os balhé babazsúr volt ahhoz képest, amit majd ezek fognak csinálni.

2015. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem folyamatosan jönnek be az ISIS harcosok. Nem lesz ennek jó vége.
2015. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire jó vagy rossz nekik. Ha az elfoglalt területekről mindenki elmenekül, az nekik is érvágás, hiszen nem lesz, akitől adót szedjenek. Márpedig pénzre szükségük van a "kalifátusuk" fenntartásához, és a végtelenségig nem lehet fegyverkereskedelemből üzemeltetni egy ilyen hatalmasra hízott szervezetet.
2015. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy része a bevándorlóknak pont az ISIS miatt menekül, ők tudják mire képes az ISIS, és semmiképpen nem fognak ilyeneken felbuzdulni.

A másik részének pedig van elég esze, hogy rájön, hogy csak magának a muszlim népességnek árt azzal ha ilyeneket tesz...

2015. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg is lovagolja, mert IS-tagok is érkeznek a menekültekkel. Senki nem ellenőriz ennyi embert, nyugodtan átjöhet velük bárki.
2015. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem (és remélem nekem van igazam), hogy nem terroristák ezek.

Mióta az IS megjelent Szíriában, azóta menekülnek folyamatosan milliók az országból, az IS elől. Amíg "csak" polgárháború volt, nem volt ilyen mértékű a kivándorlás, de amikor megjelent az IS, tömegek indultak el. Ezek a szírek pont az IS elől menekülnek, hülyék lennének még beállni a soraikba.

Persze nem kizárható, hogy 1-2 fanatikus bejutott, de nem hiszem, hogy ezek annyira terrorakciókat akarnának végrehajtani, főleg, hogy Németország egy csomót befogad.


Jól mondja az egyik kommentelő:

Nagy részük pont az IS elől menekül, a többi részük meg jól tudja, hogy ilyen akciókkal csak a muzulmánok megítélését tennék teljesen tönkre.

2015. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!