Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek miért küldik vissza...

A svédek miért küldik vissza ilyen erőszakosan a magyar fogyatékos kislányt?

Figyelt kérdés

Akit egyébként eltart és szeret a több éve ott dolgozó rokona.

Sok olyan külföldi él náluk, aki komoly gondokat okoz nekik, mégis ezzel foglalkoznak... (És szépen fogalmaztam.)


2015. szept. 2. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Mert magyar.

Nem szép dolog a rasszizmus, sajnos Svédországban is tombol.

2015. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ez mar megtorten, Fruzsina mar itt van es valami intezetben helyeztek el. Szomoru tortenet.
2015. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
A kislánynak fehér a bőre és fogyatékos. A svéd liberálisoknak egészséges sötétbőrüekre van szükségük.
2015. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Énis szívesen lepontoznám magamat, de a svédek őrületére nincs más magyarázat.
2015. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Mert:


-Nem színes (előnyben az afrikaiak, közel-keletiek)

-Nem muzulmán.

-Nem homoszexuális/transzexuális...stb

2015. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg. Lehet, hogy elég lett volna csak aztmondani a hivatalnál, hogy leszbi és itthon üldözik emiatt.

Még ha fiunak is öltözött volna szerintem kapna támogatást is.

2015. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert illegálisan tartózkodott ott, ennyi. Persze az időzítés miatt vörös posztó a sok menekültgyűlölő nácinak, de ez van.
2015. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én ezt nem értem... De komolyan. Nem ingyen kell eltartsák, hanem egy jómódú magyar család vette volna magához, a saját rokonai!


Az erőszakoló bevándorlóikat meg messziről nézik és integetnek nekik. Komolyan azt hittem, hogy szegények csak nem tudják, milyen a multikulti, meg a munkát vállalni nem akaró ingyenélő bevándorló és csak nagyon naivak, de ez? Ezt ki magyarázza meg és mivel? Egy fillérjükbe nem kerül és baj sem történik, akkor miért iylen szemetek? Konkrétan k*csögségnek látom...

2015. szept. 2. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom ha sok pénzed lenne te is szívesen örökbe fogadnád mondjuk a sarki gyereket akit ütnek, vernek, de ez nem így működik.


Most nagyon nagyon gonosz lesz a válaszom, de nyilván érthető ha egy állam minél kevesebb korlátozott/nem munkaképes embert akar állampolgárának tudni.

2015. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen és pont ebben az egy kivételes esetben kellett ezt betartani... mert a végén a szoc rendszerük összeomlik.

Pofa kell ehhez.

2015. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!