Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon Dzsihádi John átfog...

Vajon Dzsihádi John átfog haladni Magyarországon vagy profi embercsempésszel megy vissza Angliába?

Figyelt kérdés
Mert azt ígérte, hogy visszamegy Angliába ott folytatni a lefejezéseket. De nyílván nem amatőr módon fog jönni így vagy elvegyül egy tömegben vagy sokat fizet egy profi embercsempésznek, hogy jutassa el Angliába. Úgyebár az ujjlenyomata ott van a volt útlevelén ami megnehezíti egy picit a dolgot, de nem lehetetlen ezt kiküszöbölni

2015. aug. 24. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a Jobbik majd segít neki is, úgy, ahogy a bevándorlókat csempészték.
2015. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Marczell ***** válasza:
11%
szerintem pedig a gyíkemberek csempészik őket
2015. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
már rég ott van...
2015. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De Dzsihádi Musztafa a becsületes neve...
2015. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A becsületes neve Mohammed Emwazi? :D
2015. aug. 24. 20:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérdőjel nincs
2015. aug. 24. 20:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ki lenne ez a fószer? Nevéből sejtem, hogy valamilyen ISIS tag lehet, de nem ismerem, utána google-zni meg lusta vagyok (meg kb. minden nagyobb ISIS tag köré már legendákat építenek egyes oldalak).
2015. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Videókon felveszi ahogy levágja a fejét. Angliában született Mohammed Emwazi néven és informatikus végzettsége van és hirtelen lett radikális iszlamista.

6000000 font váltságdíj van rajta. A világ legkeresettebb terroristája. Most egy videó került ki róla amint kijelenti, hogy visszatér Angliába és ott folytassa a lefejezéseket

2015. aug. 27. 10:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Így már tudom ki ő, aki lefejezte a két japánt is.

Angliába meg nem fog menni. Sőt, sehova se fog menni, hisz konkrétan ismert a személyazonossága. Esetleg, ha kimenne is nagyon hamar elkapnák. Alapból, mint írtam ismert a személy azonossága, emiatt, ha maszk nélkül mutatkozik egyből felismerik. Maszkkal meg totál gyanús lesz és egyből bevitetik, ahol kiderül a személyazonossága és megint ott vagyunk.

Abba meg hiába reménykedik, hogy nem mutatkozna nyilvános helyen, mert olyanok vadásznak rá, mint az MI6, ha meg alapból ő vadászik rájuk akkor ott van a CIA is. Kapásból két ,,nagy kutya" szervezet. Pusztán csak gondolj bele kérdező milyen lehallgatási botrányok voltak mostanában. Akkor eltudod képzelni milyen technikával dolgozhat a CIA is, ha Merkellt is letudták hallgatni.

Úgyhogy ez a bejelentés inkább arra jó, hogy feszültséget keltsen Angliába. Azon se csodálkoznék, ha az ISIS megszabadult volna már Dzsihádi Johntól, hisz túlságosan is forró körülötte a talaj (értsd: túlságosan ismerik már mindenhol).

2015. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de nem kikerülhető. Ha én átállnék a mégrosszabb oldalra akkor én akár egy 10milliós módszerrel is áttudnám csempészni
2015. aug. 27. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!