Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nemzetiebb érzelmű svédek...

A nemzetiebb érzelmű svédek miért nem kergetik el a muszlimokat az országukból mikor azok nyilvánosan svéd zászlót égetnek el?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. aug. 18. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy olyan országban ahol kitalálták a fekete sebtapaszt, mert a fehér "rejtett rasszizmus" ott akkor sem lesz megmozdulás ha kötelezővé lesz téve a csador. Inkább felveszik, nehogy rasszisták legyenek.
2015. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Ugyanazért, amiért a büszke római polgárok a IV. szűzadban nem rúgták farba a gótokat, vandálokat, hunokat.

Mert elkényelmesedett, elhülyült, erkölcstelenségbe, homoszexualitásba, liberalizmusba, meghasonlásba süllyedt, sörhasú pojácák nem képesek rá.

2015. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ConnectCare ***** válasza:
95%

Biztosan azért, mert ott is bűncselekmény lenne az ilyesmi és senki nem akar gondot magának.


Én egyébként a liberális oldalt erősítem, de ha svéd lennék, ezért lehet bennem is felmenne a pumpa.


Bár a másik oldalról meg jó lenne tudni a teljes sztorit, előzményeket, mindent. Hiszen tudnék én is olyan képet mutatni, ahol magyarok a magyar zászló közepét vágdossák ki ezerrel, mégsem az a helyzet, amit egy külföldi esetleg gondolhatna.

2015. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted mekkora ereje van a nemzeti oldalnak abban az országban, amelyben anya és apa helyett egyes és kettes számú szülő van?
2015. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ConnectCare ***** válasza:
100%

Közben gugliztam. A képek nem Svédországban készültek és nem svéd muszlimok vannak rajtuk. Bangladesi muszlimok tüntettek még 2010-ben az ellen, hogy egy Lars Vilks nevű svéd ürge valami hülye rajzot csinált Mohammedről illetve rajzpályázatot indított a Facebookon. Miatta égettek svéd zászlót, nem államellenességből. Hiszen nem is svédek voltak, hanem bangladesiek.


Emiatt meg én sem szívóznék a helyiekkel, hiszen nem ők égettek zászlót.

2015. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%
Azért mert Svédország nem a Balkánon van.
2015. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Talán hozzá tartozik a kérdéshez, hogy a zászlóégetésre (ráadásul nem Svédországban) emlékeim szerint nem spontán, hanem Lars Vilks Mohamed karikatúrája után került sor.

Nem azt mondom hogy jól tették a zászlóégetést, és lehet azt a karikatúrát is meg lehetett volna gondolni, viszont a nemzeti érzelmű muszlim zászlóégetőknél kicsit árnyaltabb a kép.

2015. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
A svédek biztos mind nagyon buta emberek. Bezzeg mi itt a gyakorin.... !
2015. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert töketlenek.
2015. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!