Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megtörténhet, hogy a jövőben...

Megtörténhet, hogy a jövőben újra lesznek birodalmak, császárok?

Figyelt kérdés
Mint a Csillagok Háborújában. Az USA átnevezi magát Amerikai Birodalommá, és Elnök helyett Császár lesz, az EU-ból is Európai Birodalom lesz és Császár fog az élén állni, Oroszország is birodalom lesz, meg Kína is.

2015. jún. 22. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az EU-ból hamarosan Birodalom lesz, megvalósul a fehér egység és megnyerő karizmámnak köszönhetően én leszek egész Európa úrnője! Ez a pillanat nagyjából 10 év múlva fog eljönni, addig ember küzdj és bízva bízzál!
2015. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz Fehér Úrnőnk. :)
2015. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem a Császárnő megszólítást!
2015. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Istencsászár akarok lenni.
2015. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,Viktor már költözik a várba,ő már készül a királyi címre,de ha az nem jön össze,megelégszik a császárival is! A török elnök is iyesminek képzeli most magát az új elnöki palotában,szóval akadnak majd még tuti ilyenek :D
2015. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elnevezések lényegtelenek, hogy most elnök vagy császár, például a Brit Birodalom is hivatalosan 1583–tól 1997. július 1-ig létezett, ha majd valamelyik állam elkezd hódítani, például az EU Afrikában vagy az USA Ázsiában, úgy hogy onnantól hivatalosan a területének tekinti, na onnantól lehet birodalomról beszélni.
2015. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!