Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan kéne kijutni szeretett...

Hogyan kéne kijutni szeretett hazámba, az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult megszerezni az amerikai állampolgárságot? Nekem ez minden vágyam, hogy ott éljek. Imádom az Államokat, a kultúrájukat, mindent ami amerikai. Dédnagyapám élt is New York Cityben. Én nem érzem magam magyarnak. Nekem a magyar állampolgárság csak egy papír. Egyébként is német, szlovák felmenőkkel rendelkezem.

2015. ápr. 22. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Bár a kérdést nem moderálnák a moderátorok, ha jelentenénk, hogy provokatív, de ennek a kérdésnek akkor is van egy provokatív értelme.


Az OK, hogy elakarsz költözni. A magyar politika miatt nem is vagy egyedül, de akkor is fellehetett volna úgy tenni ezt a kérdést, hogy ne legyen ennyire sértő a magyarországiakra és a magyarokra.


Bár szerintem te nem is akarsz kiköltözni az USA-ba, csak provokálni akartad a jó népet.


Ha tényleg kiszeretnél költözni, és annyira undorodsz a magyaroktól, akkor ezt a kérdést miért nem angolul tetted fel egy USA-beli gyakorikérdések portálon?

.....


Sokkal szebben hangzott volna ez a kérdés így:


Hogyan tudnék kijutni az Egyesült Államokba?

Nagyon bonyolult megszerezni az amerikai állampolgárságot?

Mivel szeretnék odaköltözni.

...

Ennyi, és nem azzal jönni, hogy nem érzed magad magyarnak, és neked a magyar állampolgárság csak egy papír.

2015. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének - nem derék ember. - Gróf Széchenyi István



Tudom negatív vagyok, meg minden... de aki itt érdeklődik ilyen dolgokról, nem tudja a google-ba bepötyögni a kérdést, abból tuti nem lesz amerikai állampolgár :D

2015. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dickharta ***** válasza:
87%

szerintem is egy kis fász ez a kérdező! :)

remélem minél előbb sikerül a terve,és nem látjuk itt soha többet..

2015. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Háttőő nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a nagy szerelem közted és az Egyesült Államok (illetve a Bevándorlási Hivatal között) eléggé egyoldalú...
2015. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

El lehet menni, a haverod is megmondta, de nem fogsz az usába kelleni. :)

Amúgy is ha nem vagy magyar akkor kommunikálj a saját nyelveden! :)

2015. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!